Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jó grafikájú...

Zoé970 kérdése:

Tudnátok mondani jó grafikájú animéket?

Figyelt kérdés
Tudom egy animében nem csak az a lényeg,hanem maga a történet,de én valahogy megszállottan szeretem a jó grafikájúakat.Ha tudnátok mondani annak örülnék! :)

2014. ápr. 1. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a "jó" grafika. Nekem pl a fullmetal alchemist rajzstílusa nagyon bejön, de nem a szép kategóriába sorolnám. Lányoknak tetszhet a Pandora Hearts rajzstílusa, meg mondjuk a Kuroshitsuji-é.
2014. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hehe...Még jó hogy mindegyiket láttam :)
2014. ápr. 1. 19:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha megmondod, szerinted milyen a szép grafika, akkor lehet, tudok ajánlani mást. :)
2014. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem az Air grafikája tetszett nagyon régebben. Most a Bakemonogatari-Nisemonogatari duó ilyen téren a favorit.

- Hyouka / a történet nem egy nagy világmegváltós valami, slice of life

- Date a Live / Ezt meg úgy igazán nem is tudom besorolni, de legyen akció, romantika, hárem. Mind történetre, mind rajzolásra egyik kedvencem, nagyon várós a 2. évad most áprilisban :D

- Nisekoi / Slice of Life, hárem. Személy szerint nagyon birok mindent, amit a Shaft stódió csinált, úgyhogy elfogult vagyok kicsit, de ez tényleg nem rossz, történetre sem.

Remélem segítettem :)

2014. ápr. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elírásokért bocsánat, nem ellenőriztem le.
2014. ápr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Régi animékben: Tenkuu no Escaflowne, Versailles no Bara, Magic Knight Rayearth

Modernebbekben: Byousoku 5 Centimeter, Ookami Kodomo no Ame to Yuki, Haru, Mushi-Shi, Shingeki no Kyojin, Karigurashi no Arrietty, Arashi no Yoru ni (a movie), La Corda D'oro

Most így hirtelen ezek jutottak eszembe.

2014. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Talán a legszebb, amit tudok, az a The Garden of Words (nagyon durván néz ki). Emellett a Karas se volt semmi, de azért az Afro Samurai is elég részletes volt.

Legutoljára a Mirai Nikki-t néztem végig, az is elképesztő volt helyenként (pl. a romantikus jelenet az óriáskerékben)

De azért ajánlok egy retekrondát is: LaMB (ne nézd meg, hiába cyberpunk, akár a sztorit, akár a látványvilágot nézem, katasztrofális).

2014. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi! :) A nagy részét láttam,de vannak újjak. Mjad belenézek mindbe. Ja és hát szerintem a jó grafika pl.:K-on,

az Inu x Boku is jó,Uta no Prince-sama,de elég sok van.Na meg az Amnesia,bár azt nagyon lehúzták a története miatt.Lehet különc vagyok,de nekem tetszik :) Szóval kb. ilyeneket.

2014. ápr. 2. 19:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Guilty Crown

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

K

Code: Breaker

Death Note

Eve no Jikan

Free!

Hal

Hoshi o Ou Kodomo

Ikoku Meiro no Croisee The Animation

Kakumeiki Valvrave

Kami-sama no Inai Nichiyoubi

Nerawareta Gakuen

Robotics;Notes

Nura: Rise of the Yokai Clan

De még egy rakat szép grafikájú anime van, általában minél újabb, annál szebb a grafika.

2014. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Galilei Donna
2014. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!