Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szentkirály Dragon 55 rotakapá...

Steve398 kérdése:

Szentkirály Dragon 55 rotakapára keresek váltót. Nagyon erős és jó kapa, de sajnos csak a vásárlás után kezdtem keresni hozzá ezt a kiegészítőt. Előtte evidensnek gondoltam, hogy lesz hozzá, hát nem az! Szóval valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

#váltó #Dragon55
2014. ápr. 2. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szétnéztem mindenhol, de sehol nem találok sajnos! :/

A régit nem lehet megjavítani, mi a baj vele?

2014. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs baj a váltójával, mert nincs neki. fordulat felezőt lehet kapni hozzá, de olyan váltót amiben előre 2, hátra 1 sebesség lenne, olyat nem találok. ez akkor jöhet jól, ha pótkocsit kötök hozzá és ez lenne a végső cél...
2014. ápr. 3. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ha működő képes, add el, és kis ráfizetés után vegyél olyat amely a kívánt váltóval rendelkezik :)
2014. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem rossz! THX! :)
2014. ápr. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!