Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lehet az abszolút...

Melyik lehet az abszolút szeretet?

Figyelt kérdés

Van egy helyzet ahol több ezer ember élete van veszélyben,tegyük fel olyan a veszély mibenléte hogy átlagosan fél óránként szedi áldozatait,azonban van egy ember aki képes megfékezni ezt a helyzetet,amit azonban nem lehet megsaccolni hogy mennyi idő alatt,viszont tudatában van hogyha túl megy egy bizonyos időn a helyzet fennállása,akkor még ő sem tehet semmit,egyéneken is képes segíteni akik állapota már kritikus,mondjuk átlag 10 perc elegendő rá.Ezen a ponton ágazik el az hogy milyen személyiségű ez az egy ember.

A.:Azon dolgozik hogy minimálisra csökkentse az áldozatok számát,annak a fejébe hogy a már haldoklókon meg sem próbál segíteni,az a fő cél hogy az egész vészhelyzet mihamarabb megszűnjön feláldozva bizonyos számú embert.

B.:Fő célnak tűzte ki hogy egyetlen ember sem hallhat meg,amíg megment egy embert addig a nagyjából 10 percig nem foglalkozik a nagyobb problémával ezzel kockára téve hogy olyan szintre kerüljön a probléma amit nem lesz képes már kezelni.


2014. ápr. 2. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek a probléma megoldó képességén múlik, hiszen van olyan ember aki vész esetén egyszerűen leblokkol, és észre sem veszi, hogy eltelik akár 15 perc is mire elkezd cselekedni.
2014. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A


bár magának a problémának és megoldásnak nem érzem úgy, hogy az "abszolút szeretet"-hez lenne köze

2014. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést hogy az derüljön ki hogy az illető kötelességből ment életeket.Én is gondolkoztam a logikán,de arra jutottam hogy ahhoz kevéssé van köze,ez tényleg annak a függvénye hogy ki hogy érez.
2014. ápr. 2. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:
A feltétel nélküli!
2014. ápr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!