Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez szerintetek Átok vagy áldás?

Ez szerintetek Átok vagy áldás?

Figyelt kérdés

Egy éves koromig mindenre vissza tudok emlékezni, legelső játékomra, legelső zenére amit hallottam, stb. Szerintetek ez átok vagy inkább áldás?:)


20/F



2014. ápr. 2. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne viccelj ez áldás.


Mi volt e első szó amit hallotál? :)

2014. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha rossz emlékeid is vannak akkor átok ha pedig jók akkor áldás. :) Viszont mivel ez egy különlegesség ami nagyon kevés embernek adatik meg, szerintem élvezd még ha vannak néha rossz pillanati is mert biztos vannak, bár én nem tudhatom.
2014. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül is csak jó emlékeim vannak :) jó érzés visszagondolni, viszont sokat voltam kórházba az viszont nem jó gondolat :( de ezt leszámítva, több a jó:)
2014. ápr. 2. 21:15
 4/5 A kérdező kommentje:
"Nagonszeretlek kisfiam" ez volt az első, és a legszebb emlékem, mikor édesanyám vitt kiságyba :) és ringatott annyira nyugodt baba voltam, hogy ennyi elégvolt és aludtam is :)
2014. ápr. 2. 21:19
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
Olvasd el Philip Zimbardo Időparadoxon könyvét, sok tanács van benne ezzel kapcsolatban, mármint hogy valóban áldás legyen a múlt és ne átok. És éppen a szerző is volt gyerekkorában kórházban..
2014. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!