Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Áldás vagy átok, ha a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áldás vagy átok, ha a párodnak az a keresztneve, mint az exednek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Abból a szempontból biztos, hogy áldás, hogy nem fogod véletlenül az ex nevén szólítani az új párodat. :DDD


Amúgy szerintem se nem áldás, se nem átok.

2013. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Részemről tök mindegy. Nem a nevébe szeretek bele.

Viszont nem lesz belőle balhé, ha szex közben az ex nevét említed... :D

2013. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Van aki csak a Bélákra esküszik.
2013. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Áldás szerintem semmiképp.

Abból lehet átok, ha az exed rossz tulajdonsága jut eszedbe róla, tehát beképzeled a neve alapján azokat a dolgokat, amiket nem szerettél benne.

Pl. Van egy ismerősöm akit nagyon nem kedvelek. A gyerekemnek biztos nem adnám az ő nevét, mert félnék hogy ő is ilyen lenne, meg nem lenne szimpatikus a név, mert az irritáló személy jutna eszembe :D


De azért ne ez alapján utasítsd el a lányokat/fiúkat :)

2013. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már túl vagy az exeden, akkor tökmindegy. Ha a jelenlegi barátodról az előző jut eszedbe, az elég gáz!
2013. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Van aki csak a Bélákra esküszik."


Köszönöm ezt a kommentet, akkorát röhögtem rajta, hogy zengett bele a ház :D :D :D

2013. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pont ebben a helyzetben vagyok. Kicsit zavaró, de el lehet viselni :)
2013. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első négy barátomat Dávidnak hívták. Engem nagyon idegesített. És egy fél éve megint egy Dávidom van. :D Örökké kísért ez a név..
2013. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egymás után két Danim volt. És megy szakmájuk is egyezett :-D
2013. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!