Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kábítószerezés a legveszélye...

A kábítószerezés a legveszélyesebb szenvedélybetegség?

Figyelt kérdés
esetleg kaphatnék érveket mellette/ellene? ki hogy gondolja?
2014. ápr. 2. 22:01
 1/4 Kései Sirató ***** válasza:

Iegn, ebbe lehet legkönnyebben belehalni és erről a legnehezebb leszokni. Ezenkívül drága, anyagilag is tönkretesz. A függő ember bármire képes, csak szerhez jusson, kölcsönkér, lop, nem ismer erkölcsi , vagy ésszerű korlátokat. Az egészség szempontjából szintén ártalmasabb, mint a cigaretta, vagy alkohol.

Tehát minden szempontból a legrosszabb.

2014. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Nem minden esetben válsz függővé. Én kb. 15 éve használom alkalmanként, de nem vagyok függő. Volt hogy 3 évig nem használtam, de volt olyan is hogy pár napon át minden nap. Ez egyén függő, ha megtudod állni hogy ne válj függővé, akkor szerintem semmi gond nincs vele.
2014. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nagyon sok függ attól, hogy melyik kábítószerre gondolsz. A fű például sokkal kevésbé ártalmas, mint az alkohol[1], az intravénás heroin viszont valóban kicsinál anyagilag, érzelmileg, szellemileg, fizikailag, szociálisan egyaránt. A kettő között szinte minden megtalálható.


[1]: [link]

2014. ápr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2014. ápr. 17. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!