Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Katasztrófa az egész életem....

Katasztrófa az egész életem. Hogy tudnám jobbá tenni?

Figyelt kérdés

Már nem tudom mit csináljak. Tudom, túl fiatal vagyok még mindenhez, és ez egy múló érzés, de annyi mindenen keresztül mentem már, és úgy érzem, hogy nem bírom tovább, elfogyott az erőm.

Az osztálytársaimmal nagyon jó a kapcsolatom, mégis szerintük egy ribanc vagyok.

Régen undorodtam a kábítószerektől, most mégis füvezem, és mostanában mefedronozom(kati).

A családom is káosz, az anyám ki van zárva a gyámságomból, az apámmal nincs semmi kapcsolatom, csak pénz ad, ha kerek. A nagymamámmal élek, akit nem igazán érdekel, hogy tanulok-e vagy sem. Sőt.. Igazából őt semmi nem érdekli. Több rokonom nincs.

Eddig kitűnő tanuló voltam, ám ebben a bizonyítványomban egyetlen egy ötös lesz, énekből, a többi 2-es vagy 3-as. A tanárok elvesztették bennem a hitüket, a barátaim elpártoltak tőlem, csak azok maradtak, akik "züllöttek".

1hónapja mindennap füvezem, és már nem is dob fel igazán, csak bezsibbadok tőle, de ennyi. Van egy srác is, akit 8 éve ismerek, de csak ebben az évben lettünk nagyon nagyon jóban. Neki is kusza az élete, most gyermekotthonban van, ő is kábítószerezett, de már csak füvezik. Eleinte mindent elmondtunk egymásnak, mindennap órákat beszélgettünk, nevettünk, és így beleszerettem. Sajnos már ot is elvesztettem az utóbbi időben. Már nem ugyanaz a kapcsolatunk, eltávolodtunk egymástól.

Nem tudom mit csináljak.. Kismilliószor próbáltam megjavulni, mégis valami mindig közbeszólt, és visszaestem ugyanebbe az ürességbe. Nem tudom miért kelek fel reggel, nincs életcélom, nem tudom mit hoz a holnap, és teljesen el vagyok keseredve..

Mármár azon gondolkodom, hogy talán ha bekerülnék egy gyermekotthonba, talán ott meg tudnék változni.. Nem tudom, úgy érzem vége..

Köszönöm, hogy végigolvastad ezt a kisebbfajta regényt.:)

14/L



2013. máj. 3. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:

"Csak" annyi kellene Neked, hogy valaki szeressen. Nem fiúra gondolok, hanem aki támogat, hisz benned, elfogad, igazából olyan szülőpótló-félére gondolok.

Remélem találsz magadnak valakit.

2013. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyermekotthon kell neked.

Inkább felejtsd el azokat a csöveseket, akikkel most lógsz.

Ha így folytatod, egy lepukkant útszéli ribanc lesz belőled.

Tudom, hogy ez így erős, de ez az igazság.

A drogozást is hagyd abba, hidd el semmi értelme.

Majd ha felnősz rájössz, hogy nem erről szól az élet.

2013. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hú, hát ez nagy baj, de úgy látszik változni akarsz és ez jó! :)

A környezeted nagyon nem jó, de a gyerekotthon se lenne jobb :S Szerintem ebben ne gondolkozz!

A drogozásról leszokáshoz meg kérj segítséget!


Milyen dolgok szóltak közbe?


Most szeptemberben mész középiskolába?

2013. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem az első, hogy hagyd abba a drogozást és a füvezést. Ez nyilván nem fog menni egyik-napról a másikra (bár nem tudom, nem füveztem) de ha erős vagy abba tudod hagyni. Tűzz ki magad elé célokat amiket elakarsz érni. Rövid és hosszútávú célok is lehetnek. Keress valami hobbit vagy elfoglaltságot ami lefoglal és barátokat, akik figyelnek rád és szeretnek. Ja és ha régen 4-es 5-ös voltál szerintem visszatudod magad tornázni arra a szintre. :) Remélem segítettem.
2013. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dani900 ***** válasza:

Tudod, sajnos, csak magadra számíthatsz jelen pillanat.

A döntés a tiéd, hogyan folytatod, feladod-e az életedet, és hagyod, hogy a drogok, és fájdalmak irányítsanak téged, ahogy eddig, vagy szembeszállsz velük, hogy jobb életed legyen, és megadod magadnak a lehetőséget, hogy boldog légy.

Lehet az is a célod, hogy boldog légy, de ezért keményen meg kell küzdeni, és csak ez az egy életed van, és ebben az életben is minden nap, minden perce egyszer történik meg, soha többé, tehát, ha ma elhalasztasz egy lehetőséget, az nem biztos, hogy még egyszer megkapod.

Ezen kívül, őket is felhívhatod, ingyenes: [link]

2013. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=HFmQTT87nmc

Ezt nézd végig, és tanulmányozd jó alaposan!

2013. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ettől a Vujicsicstől forog a gyomrom! Undorító...

Mármint elismerem amit csinál, de nem szimpatikus, hogy ennyire sztárolják! Biztos van még több ezer hasonló ember, aki akármilyen fogyatékossága ellenére tud érvényesülni az életben... nem értem, hogy miért kell őt ennyire kiemelni!

SZAR MÉDIA!!!

2013. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért mert a reményvesztett embereknek reményt ad, és tudatja velük, hogy nincs egyedül és rengeteg dolgon keresztül kellett mennie. És Ő a példa, hogy akármilyen kilátástalannak is tűnik a helyzet mindig van választásunk és mindig áll mellettünk valaki. A világ tele van rossz emberekkel, akik nincsenek megelégedve magukkal, mert azt vallják magukról, hogy kövérek vagy csúnyák, ez a legnagyobb bajuk. A média ülteti el az emberekben, hogy tökéletesnek kell lenniük. De a média arra is jó, hogy ilyen emberek terjesszék az igét, hogy senki sincs egyedül. Gonosz, alattomos dolog a média, igazad van ebben, de vannak jó oldalai is!!
2013. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!