Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyermekelhelyezés! Vajon az...

Gyermekelhelyezés! Vajon az enyém lesz végre a gyermekem?

Figyelt kérdés
Volt páromtól tavaly februárban hazaköltöztem édesanyámhoz kisányommal aki most 2és fél éves!Az apukával megbeszéltük hogy bármikor jöhet viheti a kislányt nem tiltom el őle,egyik alkalommal elvitte és nem hozta vissza!!Sem a rendőrség sem senki nem segített hogy visszakapjam!Az apuka beadta a gyermekelhelyezés iránti kérelmet, és mivel nála volt akislány ideiglenesen addig míg nincs ítélet nálla helyezték el!Én a kislányt még midnig szoptatom,láthatásom kéthetente hétvégén van és mivel szoptatom minden héten kedden és csütörtökön 11-13óráig!Már volt környezettanulmány pszcihológiai szakvélemény!MInden rendben van!Mindketten alkalmasak vagyunk,csak a piszichológus azt írta a véleményében hogy az apuka empatikusabb alkalmassabb a gyerek további nevelésére!Ki fogja nyerni a pert??
2014. ápr. 3. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Így olvasva mindketten nyerhettek. Kár tippelgetni, majd megtudod.

Általában a magyar jogrendszer anyapárti, és ha te mint anya dolgozol, van hol laknod, tudod biztosítani a lányod testi-lelki fejlődését, harmonikus helyen élhet, akkor nagy esélyed van neked is.

Bár meglep, hogy nálad volt, elvitte, nem vitte vissza, és őt tartják alkalmasnak. Amikor nálad volt a kicsi, te nem adtál be gyermekelhelyezési kérelmet? Nem tettél feljelentést, hogy a megbeszélt időpontra nem vitte vissza a gyereket?

2014. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő hamarabb beadta mint én,persze én is beakartam adni,csak ő "ügyesebb" volt!Hiába mentem gyámhivatalba,rendőrségre hogy nem hozta vissza a gyerekemet csináljanak vmit mindenhol azt a választ kaptam hogy mivel már ez egy elindult ügy,ők nem tehetnek semmit várjam meg a végzést!+ hete elvették a jogosítványát ittas vezetésért az apukának,még midnig alkalmasabb lehet mint én???
2014. ápr. 3. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!