Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az iskolában informatikai...

Az iskolában informatikai szakkörön elromlott a számítógép aminél ültem mit kapok érte?

Figyelt kérdés
újraindítottam mert megfagyott rajta a játék, elkezdett befelé tölteni és a képernyőn nem jelent meg semmi csak valami kékség fehér írással és megint újraindult ezt jeleztem a tanár fel mit kaphatok érte ???

2014. ápr. 3. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A játékot te telepítetted, s engedély nélkül? Ez esetben én azzal büntetnélek, hogy a hibaelhárítást neked kell megcsinálni, persze felügyelettel, segítséggel. A kék halál elő szokott fordulni Windows-nál.
2014. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
interneten játszottam a játékkal csak megfagyott a gép amin nem is csodálkoztam mert 2007-es évjáratú, nem direkt "rontottam" el
2014. ápr. 3. 17:12
 3/5 anonim válasza:
100%

Attól függ hogy milyen a tanár. Nálunk olyan tanár van hogy úgy vigyáz a gépekre mintha egy 200000 Ft-os gamer gép lenne közben egy kétezer valahanyas évjáratú, Windows Xp-s gépek amit kb 10000-forintért lehet összerakni. Még a neten is szaggatnak a játékok.

Szerintem nem kell nagyon parázni de az én tanárom lehet hogy ordítozott volna egy kicsit ha ez történt volna de lehet hogy azóta megcsinálták volna vagy valami.

2014. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg semmit nem kaphatsz érte.


Mond azt,hogy a gép egyszer csak kikapcsolt amikor meg akartad nyitni a neten egy oldalt és ezzel ki is mostad magad.

2014. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle? Kaptál valami büntetést miatta?
2020. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!