Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lenne jobb...

Szerintetek melyik lenne jobb alternatíva? -Az országok összefognak hogy gazdaságilag egymást támogatva fejlődjenek. -Az országok az egymás elleni harc miatt fejlődnek gazdaságilag.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerinted?

Ugye ezt a kérdést viccnek szántad?

2014. ápr. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az összefogás lenne jobb,de egy olyan kéne amiben megmarad

az arculat,az ipar,a mezõgazdaság.És nem egy olyan közösség

amiben most vagyunk.

2014. ápr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szerintetek melyik lenne jobb alternatíva?"

Szerintetek melyik lenne jobb lehetőség? Így már szebben hangzik. :) Talán nem a magyar az anyanyelved?


Alapvetően az életet nem harcként kellene értelmezni, hanem teremtő lehetőségként! Csak elhatározás kérdése, mikor dönt úgy egy adott bolygó társadalma, hogy nem bizonyos érdekköröknek "akar megfelelni", hanem egy valódi együttműködésre épített közösség létrehozásán munkálkodik. Ekkor indulhat el az igazi fejlődés, mert jelenleg hanyatlás a valóságos állapot! Csak egy fejletlen társadalom hiszi önmagáról, hogy fejlett!!!

Kicsit körül kell nézni, minden engem igazol. Túlnépesedés, mérhetetlen pocsékolás és az ebből következő környezetszennyezés!!! Új alapeszmét kell érvénybe léptetni, csak akkor indulhat el a VALÓDI fejlődés, mert a jelenlegi sok mindennek nevezhető, csak éppen fejlődésnek nem !!! Az összefogás az egyetlen esély. A széthúzás csak a pusztulást erősíti. És az új alapeszme: szükségalapú társadalom. Ez a kulcsa a békének és tiszta környezetnek, egy igazságos elosztási rendszer mielőbbi bevezetése. nincs már itt sok idő gondolkodni. Cselekedni kell. Mindenkinek!!! Az esztelen túlfogyasztást megállítani...!!!

2014. ápr. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az alternatíva is egy magyar szó...

Amúgy egyetértek azzal amit írtál.

2014. ápr. 5. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:

A #3-as szépen leírta azt, amit a gondolok. Én lusta volta voltam hozzá.


Az #1 voltam.

2014. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!