Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy éreztétek magatokat...

Hogy éreztétek magatokat Budapesten miután felköltöztetek?

Figyelt kérdés
Én vidéki vagyok (Mezőtúr) és ha néha felmegyek rokonokhoz... hát erővel kell elhozni! Imádom :D azt a pezsgést a rohadt szép épületeket és most ne gyertek azzal,h van egy retkes arca, mert tudom. De melyik városnak nincs? Sokan mondják,h a Budapestiek bunkók pedig nem. Logikus,h egy kb. 2 milliós városban nem köszönsz mindenkinek. Szerintem. Igenis közvetlenek, odajönnek beszélgetnek. Egyszer elvitt a velem egyidős unokatesóm a "Pesti éjszakába" és nagyon jól éreztem magam :) felszeretnék költözni, arra lennék kíváncsi,h miután ti felköltöztetek hogy éreztétek magatokat? Suliba járok és a rokonoknál laknék szóval munka pár évig még nem kell dolgoznom. Ti nem tudom,h vagytok vele de rohadt unalmas itt élni.... persze a barátaim hiányoznának de ezerszer izgalmasabb életem lenne.

2014. ápr. 5. 11:16
 1/1 Petruska1020 válasza:
Ez szerintem egyén válogatja. Én is úgy voltam vele mint te, bár én a munka miatt költöztem fel, mert nem tudtam haza járni. vannak jó és rossz oldalai is. neke is volt sok ismerősöm de mikor ott voltam már eszembe se jutott beszélni velük. eg yidő után már alig vártam, hogy otthagyjam. Úgy elszakadtam az otthoniaktól, hogy azóta se jutok vissza és nagyon hányzik az a nyugi meg az ismerős légkör ahol felnőttem. most otthagytam a várost és Miskolcra költözünk a párommal, de még mindig honvágyam van és abban bízom, hogy előbb utóbb vissza kerülök. de a párom meg egyre távolabb gondolkodik. most pl. németbe... szóval jól gondold meg lelépsz e mert enm mindenki tud utána vissza lépni amikor akar
2014. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!