Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letöltöttem a witcher 1-et...

Sötétlovag kérdése:

Letöltöttem a witcher 1-et istalláltam de inditáskor kiírja, hogy a rendszer nem felel meg a minimális követelményeknek. Pedig bőven megfelel . Sikerült már megoldan iefféle problémát?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 19:09
 1/3 anonim válasza:

Hello lehet későn de most találtam rá a kérdésre(meg én is most csináltam meg :D) itt egy megoldás amivel nekem elindult(ugyan ez a baja volt). A parancsikonjához hozzá kell adni egy parancsot amit igy kell:


A program parancsikonját megkeresed az asztalon, jobb gomb, tulajdonságok..

A "cél"-t megkeresed ahol valami C:\games\valami.exe szerű szöveg lesz, ez inditja a programot. Itt a szöveg (exe fájl) után nyomsz egy szóközt és beirod a paramétert, majd leokézod. Ha "nem jön be" akkor lehet hogy nem létezik az a paraméter, vagy valamit elnéztél.


Ezzel a fent leirt modszerrel ezt a parancsot kell hozzá adni: -dontforceminreqs


És akkor ennek az egésznek valahogy igy kell kinézni(lehet hogy neked kicsit más lesz az utolsó 2-3 szó a fontos hogy olyan legyen): "C:\Program Files\The Witcher Enhanced Edition\WitcherEEGameFiles\System\witcher.exe" -dontforceminreqs


Így inditsd el és így már valószínűleg mennie kell. :)

2014. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nemtudom mennyire latszik most néztem a kiírás után de a paraméter elé kell a kotőjel ( - ). Csak az valahogy mind 2x pont a sor végére került :D
2014. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pl milyen papramétert írjak be ?
2015. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!