Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez igazi szeretet lenne?

Ez igazi szeretet lenne?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm. volt két lány aki neki csak a haverjai voltak, de én nagyon féltékeny voltam rájuk nem is tudom miért, de nagyon kikészültem. Mert nekem ez a lány a legjobb barátnőm és ő a legfontosabb nekem a világon :(. és megmondtam neki, akkor azt mondta mindent ugy csinál majd hogy nekem jó legyen. de szerintem szívesen barátkozna azzal a másik két lánnyal. (rajtam kivül vannak még barátai.) Ha azt mondom neki , hogy nekem akármennyire fáj, nem haragszom meg rá hogyha barátkozik velük, és ő azt mondja rá, hogy jó akkor lesz velük?! akkor ő nem szeret engem igazán?
2008. júl. 24. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavar téged, ha mással is barátkozik? Az igazi szeretet nem féltékeny a barátok más barátaira. (Most nem párkapcsolatról beszélek, hanem barátságról.)


Hadd barátkozzon velük is, meg veled is, mi ebben a rossz?

2008. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert vannak más barátnői is,az nem jelenti azt,hogy téged nem szeret.Nem lehet egy barátnőt sem kisajátítani.Semmi rossz dolog nincs abban szerintem,ha a barátaival is tartja a kapcsolatot.Nem lehet,hogy azért ragaszkodsz ennyire ahhoz hogy csak veled barátkozzon,mert neked rajta kívül nincsenek más barátaid?
2008. júl. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de neki is vannak mások, és nekem is... csak az a két csaj zavar nagyon... de nekem is meg neki is vannak más barátnőink, barátaink...
2008. júl. 25. 12:13
 4/5 anonim válasza:

Én csak azt nem értem, hogyha a legjobb barátnőd, akkor miért nem barátkozol az ő barátaival (azzal a két lánnyal)? Egyszerűen féltékeny vagy? Vagy nemlehet, hogy nem tartod méltónak őket a barátságára? Ha így van, akkor viszont azon kell elgondolkozni, hogy valyon miért barátkozik olyanokkal, akik szerinted nem hozzávalók.


Egyébként mi lenne, ha leülnél vele és megbeszélnétek. Elvégre a legjobb barátnők vagytok. És ha tényleg így van, akkor ne aggódj. Egy baráti kapcsolat is kapcsolat, és nem csupa móka-kacagás. Lehetnek barátok közt is nézeteltérések, de pont ezektől a nehézségektől/megoldásoktól lesz még erősebb az a barátság....viszont ha ezen nem tudtok túllépni, akkor nem biztos, hogy tényleg legjobb barátok vagytok. Sok sikert, és próbáld először mindig az ő szemszögéből is megvizsgálni a helyzetet.

2009. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, azóta már helyre jöttek a dolgok, és beismerte, hogy tényleg engem elhanyagolt miattuk, én pedig h kicsit túl féltékeny voltam..
2009. ápr. 5. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!