Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért öltöznek a "metalhead"-e...

TheFcKinGOD kérdése:

Miért öltöznek a "metalhead"-ek feketében?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Van ennek valami oka?

2014. ápr. 7. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én például hülyén érezném magam rózsaszínben.
2014. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1es, ugyanezt akartam írni:D


[link]

2014. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értelmessebb válasz? :D

Biztos nem oktalanul járnak szinte csak feketében.

2014. ápr. 7. 20:05
 4/11 anonim ***** válasza:
"mert történelmileg így alakult"
2014. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Oktalanul jelentese butan:D te arra gondolsz, hogy ok nelkul


a szines cuccokkal mehez kemenynek tunni... nem hulyeseg az elso 2 valasz, kepzelj el ehy metst rozsaszinben... komolyan venned? Dehogy venned, idetlenul nez ki, ne pedig kemenyen!

2014. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is metalhead vagyok és nem járok feketében.

Ennyit erről...

Amúgy meg minek kell mindig általánosítani ha kérdezhetem?

2014. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Nojo, mit tesz metalheadnek lenni?


sokszor felvetettek mar a kerdest, es jol is osszeveszgek rajta... az a rocker, aki szereti a rockot, vagy aki ugymoltozkodik?

Sajnalattal kozlom, hogy hiaba rajong valaki a rock zeneert, az meg nem rockerseg... olyan, mintha azt mondanad, hogy divatos vagy, es kozben ugyanazokat a ruhakat hordod mint tavaly, es azok is a kinaibol vagy akarhonnan vannak.... szereted a divatot, de te nem vagy divatos... mert ahhoz az kell, hogy az adott trend ruhazata legyen rajtad.... ugyanigy a rocker is fekete cuccokat, dzsekit, lancot, csizmat, bakancsot, tornacipot hord...


tehat batran kijelenthetjuk, hogy igenis lehet altalanositani, a metalheadekfeketet hordanak!


Egy hosszu haju ferfi, aki inget hord, de idonkent rocker;):D

2014. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert a kis nyuszi szőrös...


Amúgy mert tetszik nekik....

2014. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én metált hallgatok, és szoktam rózsaszínt is hordani, sőt, alig van fekete ruhám. Mondjuk én lány vagyok :D De a lényeg, hogy én hülyén érezném magam úgy, ha csak azért vennék fel bizonyos ruhákat, mert az illik a zenei stílusomhoz, és minden mást elutasítanék, mert "nem elég kemény".

Ha meg valaki szerint ezért nem vagyok igazi metálos... Hát oké, akkor nem vagyok, ő már csak jobban tudja.

2014. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
Ismet mondom, hogy a rocker es a metalos egy-egy oltozkodesi stilus, a rock es a metal pedig egy-egy zene, amit lehet szeretni.... aki rockot vagy metalt hallgat, az meg nem rocker, vagy metalos... es ezzel nincs semmi baj, amig az emberek nem keverik ossze a fogalmakat.... az egy masik kerdes, hogy sajnos van aki rocker vagy metalosan oltozkodik, megsem szereti a zenet...
2014. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!