Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ÖTLET MÉDIA FAKTRA?

ÖTLET MÉDIA FAKTRA?

Figyelt kérdés
Egy kb. 5 perces minifilmet kellene készíteni. Kellene egy fordulatos, valamilyen KONFLIKTUSRA épülő történet, amiben a megoldás is szerepet kap. Nincs semmi kreatív ötletem! Kérlek segítsetek :)

2014. ápr. 8. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Foglalt a vécé. Kis kreativitással ebből sok mindent ki lehet hozni.
2014. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is értem, most én jártam média faktra vagy te? Egyedül kell a minifilmet készítened, vagy lehet idegen emberekkel?
2014. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Off: Emelt Média?

Wow nálunk még az emelt magyar sem indult el érdeklődés hiány miatt...


ON: az utolsó csigát a büfében 2 v több ember is meg akarja venni....

2014. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemrég vettem fel a médiát, így nem év elejétől vagyok a csoport tagja:) Forgatókönyvet is és szinopszist is kellene írnom, de még azt se tudom hogyan. Sajnos még nem volt időm ezzel foglalkozni, reméltem tud valaki segíteni. Egyedül kellene elkészítenem, úgy is fogom, de az ötlet bárhonnan származhat..
2014. ápr. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!