Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy olyan feladatot kaptunk...

Anettka :$ kérdése:

Egy olyan feladatot kaptunk médiából, hogy forgatókönyvet kell írnunk. Ötletek?

Figyelt kérdés
Nagyan fontos.:)

2014. ápr. 2. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan miben kérnéd a segítségünket? Nem teljesen világos, hogy mit szeretnél.... A kérdést értem, de mégis.... A történethez kell segítség, vagy mihez?
2014. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen.A párbeszédben kéne egy kicsi segítség.Nics semmi ötletem.:(
2014. ápr. 2. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ehhez ismernünk kéne a sztorit.... Ha most mondunk neked fejből valami párbeszédet, akkor az nem valószínű, hogy beleilleszthető az általad elgondolt/választott történetedbe. Szerintem logikus, hogy ehhez ismerni kéne amit írsz. Ha gondolod nekem leírhatod privátba, és megpróbálok segíteni, de nem garantálhatom a sikert! Ha még abszolút nullán lennél akkor esetleg (ha megengedett) néz körül könyvek között, s adaptálj valamit.... Ajánlom pl. az E.A. Poe novellákat, persze csak ha nem vagy túl fiatal, mert a média tanárod nem 100%, hogy jó szemmel nézné ezt. Ha az adaptáció tiltott és még történeted sincs akkor elég nagy gond van, nem tudom mennyi időd van, de azért nyugodtan szólj ha mégis ez lenne a helyzet! Én és a nővérem akkor megpróbálhatunk valami egyszerűbb alapkoncepciót össze dobni. Egyébként a tesóm is médiában fog tanulni, Ő legfelsőbb fokon. Jó lenne tudni te hány éves vagy. Tényleg csak azért, hogy mit ajánlhatok.

Köszi

f

2014. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!