Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztályfőnőkőknek meg van a...

Robi22 kérdése:

Osztályfőnőkőknek meg van a joga hogy más gyerekeknek vagy a tanítványainak meg nézze a facebook oldalát vagy azt hogy kivel mit csetel? Vagy ez szabály szegés büncselekmény?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 12:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy ha ezt a diák meg tudja, ez ellen tehet feljelentést a rendőrségen?
2014. ápr. 9. 12:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A profilodat, mivel nyilvános, mindenki megnézheti, tehát egy tanár is.

De a privát beszélgetéseidet senki nem nézheti meg, ha te nem adtál rá engedélyt (kivéve a rendőrséget, ha valami bűncselekmény történt), tehát ha a tanárod rá kényszerít, akkor ez szabálysértés.(kivéve ott is, ha valami bűncselekmény történt a suliban, és ehhez kellenek az üzenetek bizonyítéknak, vagy nemtudom)

2014. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Egy facebook fiók megnézéséért nem fognak semmit se csinálni a rendőrségen, de mondjuk botrányt az még csinálhattok, és a végén el is bocsájthatják az osztályfőnököd.
2014. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogyan tudja megnézni, hogy a tanítványa kivel mit csetel. Ahhoz fel kellene törnie az oldalt, ami nem semmi teljesítmény lenne.

Másik lehetőség, hogy a tanítvány órán lóg a facebookon, tanár észreveszi, s belenéz, mi lehet fontosabb a tanulandónál. Fogalmazás nem igazán megy neked. Azon is gondolkodhatnál, annak mi lehet az oka.

2014. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

mi van???


a profilodon ami nyilvános az nézi meg aki akarja


ha ezt úgy érted, hogy az iskolai számítógépen te chatelsz, vagy facebookozol, és belenézhet-e az kétirányú dolog:

1 nem teheted meg, ha előtte nem kértél tőle rá engedélyt

2 ő nem nézhet bele, viszont ha te nem kértél engedélyt, és mégis csinálod, és ő odaáll mögéd és nézi akkor úgy kell neked


nehogy már neked legyen igazad, hogy órán szórakozol, és a tanár ezt nem akarja hagyni ... te kis önérzetes

2014. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok nagyon köszönöm a válaszokat mind mind nagyon sokat segítet. az útolso válaszolohóz szólnák egy szót én nem ugy értem hogy órán nézzzi meg én nem orán fészbukozok. ha nem ugy értem hogy haza megy vagy ott az iskolában.
2014. ápr. 12. 09:39
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és még valami ő maga mondta hogy megtudja nézzni és senkit sem kérdezzet meg.. És még valami úgy már szabályos ha EGY rendőr csinálj neki de tudtommal egy maga nem scsinálhat neki ilyen oldalt csak egy rendöri csoport nem? meg ők is csak szügség esetén nézznek fel.. akkor az osztályfönököm és a rendőr ismerőse most ök tettes társak?
2014. ápr. 12. 09:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kötve hiszem, hogy megtörténik ez. Mond olyant, amit csak akkor tudhat, ha valóban hozzáfér bizalmas adatokhoz?

Alig használom a face chat-jét, így nem tudom, nincs annak nyilvános beállítása? Nem hinném, de azért megkérdezem.

Rendőr sem nézheti csak úgy meg, s eszköze sem nagyon van.

Rajta lógnak a facebookon (no nem általában a rendőrök, de van egy csoport), de csakis kizárólag bűncselekményekkel kapcsolatban vizsgálódnak.

Ki szereti a sajtos kiflit és ki szerelmes Selena Gomes-be nem érdekli őket.

A bizalmas kommunikációhoz akkor férhetnek hozzá, ha az ügyészség megkeresi hivatalosan a facebook üzemeltetőjét, s az kiad adatokat.

Ehhez legalábbis terrorelhárításos ok kell. Piti ügyekkel nem foglalkoznak.

2014. ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. én is valóban így gondolom, de nem azért kérdeztem mert félek hogy a rendörök fel menek.. :))) de köszönöm a választ! Csak akkor ha ez mind így van és ha az osztályföbököm meg tudja nézzni a privát cseteimet pl hogy szeretem a sajtot vagy szerelmesek vagyunk e a selena- gomes-ne xdd rendöri csoport és ügyéssz engedéje és facebook- adat kérelmezőt sem kért csak egy ember seítet neki akkor ez már büncselekmény tehát az osztályfönököm bűncselekményt kővetet el HA valóban meg tudja nézzni a privűn facebook- chatet de valószinű hogí igen mert mondta hogy van neki titkos oldala ha van akkor tuti meg tudja! egyszóval lehet hogy írán az fbi.
2014. ápr. 12. 20:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan irgalmatlan rossz a helyesírásod, hogy fáj olvasni. Az értelmi képességed meg még rosszabb. AZ EGÉSZ CSAK KITALÁCIÓ. Nem, nem lehetséges, hogy van titkos oldala és segítője. NINCS, LEHETETLEN KÉPTELENSÉG, MESE. Valamelyik szót csak érted. Mást sem írok az elejétől, hogy nem lehetséges, de nem jutunk előbbre. Én feladom. Azt gondolsz, amit akarsz.
2014. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!