Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az opti24 online szemüvegrende...

Az opti24 online szemüvegrendelésről tapasztalat?

Figyelt kérdés
szemüveg online

2014. ápr. 9. 18:26
 1/3 anonim válasza:

Én rendeltem tűlük egy unifokálisat. Ma kaptam egy multifokális árú szemüveget, amit nem próbáltam fel, mert ha kiderül, hogy másé : visszaküldetik valahogy, akkor az ne azt lássa,hogy használt szemüveget kapott.

E-mailben kértek képet mindenről, küldtem is nekik.

Várom a válaszukat és a megoldási javaslatukat.

Ha lesz valami megoldás beírom ide.

2016. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok. Két unifokális szemüveget rendeltem (19900 ft darabja, az eddigi bevált szemüvegem alapján). Egyik "folyamatban van", másik "gyártás alattot" ir ki az opti24. Ezért nem tudom mit is küldtek el nekem. SMS értesítőt nem küédött a GLS, hogy hozzák.
2016. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előző vagyok. Vagyis előző kettő.

Eredetileg azt a szemüveget kaptam, amit a kórházban a szemorvos felírt (nem multifokálisat terveztem venni,féltem nem tudok hozzászokni és nem volt gond). Jó a minősége.

Örülök neki és már semmi fenntartásom a céggel szemben.

Végeredményben mindenkinek ajánlani tudom.

(Azóta néztem a szemüvegkeret választékukat: amit eredetileg nem tudtam, hogy a keretszélesség az a paraméter, amire vigyázni érdemes. Ez az egy információ az, amit korábbi szemüveged alapján könnyen megtudsz - és ez az, amit egy optikai szalonban biztosan megmondanak).


Szemüveget legközelebb is az opti24-től fogok rendelni. Ha ilyen olcsók, akkor akár már most is: tartalékszemüvegeknek.

2016. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!