Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek, ha szeretnék...

Mi tévő legyek, ha szeretnék társaságban gitározni, de gyűlölöm, ha tapizzák a gitárom?

Figyelt kérdés
Ilyen piknik-jelleggel, néha jó lenne. De mindig akad 4-5 arc, aki elkéri, és a saját társaságodban nagyon égő nemet mondani erre. Vagy mégsem?

2014. ápr. 10. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Kendbe szarral.
2014. ápr. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szmomra nem égő. Nőt,kocsit, hangszert sose adok oda.
2014. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második, gitáros vagy te is? Egyszerűen ezt a szöveget eltolod, és le van tudva a probléma?
2014. ápr. 11. 08:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan kéri el aki ért a gitárokhoz, akkor nem hiszem, hogy tönkre fogja tenni, nincs mitől parázni. Ha meg valaki olyan aki nem, annak megmondod, hogy bocs de nem szeretem olyannak odaadni, aki nem ért a gitárokhoz. Bár szerintem ez is gáz, mert kizárt, hogy tönkretegye ha te is ott vagy. Mondjuk komolyabb emberek nem nagyon fogják más hangszerét elkéregetni..


Persze ha valami drága és értékes hangszerről van szó, akkor szerintem megfogják érteni, ha nem akarod odaadni. Én pl egy vintage fendert, biztos nem adnék oda szinte senkinek. Max ha jól ismerem a tagot és tudom, hogy tudja nem akármilyen gitárt akar kipróbálni.

2014. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom legtöbbször ugyan azokról az emberekről van szó és nem mindig újakról. Akkor meg egyszerűen megmondod, hogy már kipróbáltad és nem szereted ha mások osszetapizzák úgy, hogy bocs, de most nem adom oda.
2014. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
negyedik, ez a leggázabb duma, amit el tudok képzelni, hogy aki nem ért hozzá, stb. :) És nem a tönkretevésről van szó, hanem a tapizásról (mikróbák gyűlnek, kézzsír gyűlik a fogólapon, húrokon...). De mégis képtelen vagyok azt mondani, hogy nem adom oda. Nejlonost talán könnyebben odaadnék, na de emiatt nem veszek még egyet. :) btw, azt is utálom, hogy kb. mindenkinek evidens, hogy amint kézbe veszi, azonnal elkezdi tekergetni a kulcsokat. Akkor is, ha rendesen van hangolva, de persze ő jobban tudja. :)
2014. ápr. 12. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!