Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mutatkozom be angolul?

Panini kérdése:

Hogyan mutatkozom be angolul?

Figyelt kérdés

Ha a nevem pld. Nagy Géza István, akkor:

My name is István Géza Nagy/ Géza István Nagy.


A válaszokat előre is köszönöm. :)


2014. ápr. 10. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Géza István Nagy.
2014. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De hát panini a neved :O


My name is panini.

2014. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
My name is Nagy István Géza!!! Ha mi megadjuk más népek tagjainak a tiszteletet azzal, hogy az általuk használt alakban írjuk, stb., akkor legyen benned annyi önbecsülés, hogy igenis elvárod a Te anyanyelved szerinti használatot másoktól!!! (ÉKEZETEK pl.) Művelődjenek a külföldiek és alkalmazkodjanak!!! Nem csak nálunk van elől a családnév, de csak nekünk nem adják meg a kellő TISZTELETET!!!!!!!!!!!!!
2014. ápr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 adalmár-nak:


Hiába na, nem minden nép olyan előzékeny és szeretetreméltó, mint a miénk, kár, hogy depresszióban, meg negatív világlátásban is vezetünk! :-)


A kérdezőnek:

Ha idegen embernek akarsz bemutatkozni és általában annak szoktunk, akkor illik legelőször azzal kezdeni, hogy:


"How do you do?"


Aztán már jöhet, hogy: "My name is Steve." :-)


(...or my name is Bond, James Bond.)

2014. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsonak: ha mar tanacsot adsz valakinek akkor hasznalhatot adj!

A How do you do? kerdest mar jo reg nem hallottam, es tudod hol lehet hallani, regi angol filmekben ahol sznobok koszontik egymast. Mindennapi eletben egy evben egyszer ha lehet meg hallani.

Hi my name is.... Eleg lesz ennyi is. Nem kell puder meg korites.


Le se szarjak hogy vagy de azert megkerdezik, de ezt miert kellene atvenned toluk?

2014. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utólsónak (#5-nek): Jaaa szóval kötöszködni akarsz, oké! :-)


Először is én nem tanácsot adtam!


Másodszor abban igazad van, hogy az embereken is fog az evolúció, egyre selejtebbé válnak, nézz tükörbe! :-)


Mindennek ellenére az én véleményemet hagyd meg nekem, akkor én sem foglak piszkálni... :-)


(Attól, hogy Te nem hallasz valamit, attól még létezik...)

2014. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rendben van igazmondo, en kerek elnezest, igazad is van, tanitsd meg neki hogyan beszeltek az emberek 50 evvel ezelott.


A Commodore 64-es is letezik meg valahol, de nem nagyon hasznaljak mar tudtommal. Ha valaki jo szamitogepet keres azt ajanld neki.

2014. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!