Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltörték a freemail póstafiók...

Feltörték a freemail póstafiókomat és a emlékesztető vállasra nem emlékszem mert 4-5 éve csináltam a fiókomat mit kéne tenne?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 13:33
 1/5 A NETCELEB .! válasza:
Írj a hibajelentésnek vagy az adminisztrátornak hogy feltörtek . ő/ők majd kérdezni fognak pár személyes dolgot ami a fiókodban van hogy megbizonyosodjanak róla hogy a tiéd és visszakapod . Én is így kaptam vissza az előzőmet mert feltörtek a facebookom miatt :3
2014. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ! :) nekem most egy "hacker" szórakozot a gépemen de vissza tudtam verni... feltörte a fecem emailem és még 1-2 dolgomat.. :/
2014. ápr. 12. 14:24
 3/5 A kérdező kommentje:
hát persze meg változztata* és hát a facemet sikerült meg mentenem de az emailemet sajna nem :/
2014. ápr. 12. 14:25
 4/5 A NETCELEB .! válasza:

Nemértem miért jó más dolgaiban túrkálni ..

De azért sok sikert .

2014. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. én se tudom. írtam levelet de erre mit írtak vissza? keresd meg a fórumon... meg kerestem idézem: "ha jelszót is váltottak akkor nem tehetünk már semmit" most komolyan...
2014. ápr. 12. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!