Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ismeri hogy hogyan...

Valaki ismeri hogy hogyan kell szellemet idézni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az a nagy helyzet hogy nagyon foglalkoztatnak a szellemek és már nagyon akarok eggyet idézni csak nem tudom hogy hogyan kell.Miket kéne csinállnom? Fehér gyertyát már beszereztem de nég mit kellene csinálnom? Lenne pár kérdésem hátha ti tudtok segíteni nekem:Mit kéne mondanom/csinálnom amikor megakarom a szellemet idézni?Milyen dolgok kellenek még hozzá a gyertyán kívül?Lehet kockázatos a dolog? Ha igen akkor milyen következményei lehetnek? Van három macskám és elmletileg az állatok megérzik a természetfeletti dolgokat.Érdemes lenne eggyet bevinni? Vagy az nagyin zavarná a szellemet?Hányórakkor lenne érdemes a megidézést csinállni?És utolsó kérdésem:Amikor már nem akarok a szellemmel beszélgetni hogyan köszönjek el tőle vagy mondjam meg neki hogy most mennem kell? A válaszokat előre köszönöm!

2014. ápr. 12. 19:46
 1/6 HihihiTralala válasza:

tudtom szerint bármilyen napszakban meg lehet idézni a szellemet, csak sötét kell hozzá, úgy, hogy pont rád meg a gyertyára ne essen fény.gyújtsd meg a gyertyát, és mondogasd az illetö nevét a gyertya felett csukott szemmel, és ne gondolj semmire, csak rá. ha pedig megidézted, utána már kinyithatod a szemed, és magadban beszélgethetsz vele. ha el akarsz köszönni, csak köszönj el valahogy és kész.


remélem segítettem.

2014. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Szellemek nincsenek, de egy szellemes mondást nyugodtan idézhetsz.
2014. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nézted az oktató filmeket a TV2-n? Szellemekkel suttogók, Bűbájos boszorkák stb...
2014. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,én tudok pár változatot,de szerintem nem lett volna nehéz utána nézni az interneten...

De először a kérdéseidre válaszolnék.

"Miket kéne csinálnom?-Ezt nem tudom hogy érted,de szerintem elég lesz ha leülsz,elmondasz egy idézetet,és előveszed a kellékeket.:)

"Fehér gyertyát már beszereztem de még mit kellene csinálnom?"-Nem minden szellemidézéshez kell feltétlenül fehér gyertya.

"Mit kéne mondanom/csinálnom amikor meg akarom a szellemet idézni?"-Mindjárt kiderül:)

"Milyen dolgok kellenek még hozzá a gyertyán kívül?"-Az a szellemidézés fajtájától függ.

"Lehet kockázatos a dolog?"-Nem lehet,az is!Mindenképp át kell gondolni,hogy meg-e csinálod.

"Ha igen akkor milyen következményei lehetnek?"-Ha nem tudod visszaküldeni,akkor ott maradhat,és nem fog elmenni...

Beléd szállhat.

Egy rossz entitást hozol át ide,és akkor talán kárt is tehet benned,és a családodban.

" Van három macskám és elmletileg az állatok megérzik a természetfeletti dolgokat.Érdemes lenne egyet bevinni?"-Az igaz,hogy megérzik a természetfeletti dolgokat,de szerintem ne vigyél be egy macskát sem,mert szegény macskának sem jó,meg baj is lehet belőle,de te döntöd el..

" Vagy az nagyon zavarná a szellemet?"-Hát éppen ez az,hogy nem tudom,ezért ne is vidd be szerintem.

"Hány órakor lenne érdemes a megidézést csinálni?-Attól függ.Ahogy a leírás mondja.

"Amikor már nem akarok a szellemmel beszélgetni hogyan köszönjek el tőle vagy mondjam meg neki hogy most mennem kell?"-Kedves,szép szavakkal köszönj el tőle,de az is fontos,hogy köszönd meg neki,hogy eljött hozzád!

Most jöjjön a szellemidézés menete:

Csakis kizárólag azok fogjanak bele,akik gyakorlottak, tudják a tér- és személytisztítást és ezek védelmét és tisztában vannak azok hátrányaival is! Mert minden jó dolognak van rossz oldala is!

Ezt ne felejtsük el!


A szellemidézésnek több fajtája létezik, a legelterjedtebb ha valaki médiumhoz fordul,másik módja ha pedig otthon önmaga lát neki.

Aki otthon akar szellemet idézni,tisztában kell lennie annak veszélyeivel.



A Qiuja tábla:



Ez a tábla arra szolgál,hogy kapcsolatba lépjünk a szellemekkel. ami úgy történik,hogy idézéskor kezünk a plachett-én van (vagy lehet ez egy kisméreti,"megtisztított" pohár is,de ezt utána csak idézésre használjuk!) és a szellem a kérdésünkre a plachette mozgatásával válaszol,úgy hogy odatolja a betűkre és ezáltal szavakat alkot.


Használata:


A táblát általában kettő ember használja, de lehet akár egyedül is.

A táblát helyezd az öledbe, vagy asztalra és a planchette-et a mutató és a középső ujjad hegyével érintsd, de ne nyomd túl erősen.

Fontos a hozzáállás. A hangulat kihat az eszköz működésére is. Nincs semmilyen szertartás, vagy művelet meghatározva a használatához.

Amennyiben úgy érzed, kellenek neked bizonyos műveletek, szertartások, csak nyugodtan. Ajánlott használat előtt egy rövid meditáció, amivel lenyugtatod a gondolataid és ráhangolódsz az adott kérdésedre. Ehhez mérten érdemes nyugodt, zavartalan környezetben dolgozni. Indításnál kérdést tegyél fel, hogy lehetséges-e a kapcsolat.

Az első alkalmak során lehet, sőt, valószínű, hogy nehezen, vagy egyáltalán nem fog menni.

Az egész gyakorlás kérdése, mint minden e világon. Van egy módszer, amit érdemes kipróbálni. Mikor elkezded, mozgasd a planchette-et körkörösen, vagy nyolcas alakzatban a táblán, de ne túl gyorsan.

Miközben a mozgást végzed, különülj el ettől. Csak figyeld. Hasonlóan, mint mikor burgonyát hámozol, vagy kocsit vezetsz. Hagyd történni a dolgokat magától.


Egyéb szabályok,veszélyek! (mindez tőlünk függ nagy részben, és nem törvényszerű hogy ezek történhetnek)


-Ha a planchette a tábla négy sarkához megy, akkor egy gonosz szellemmel léptél kapcsolatba.

-Ha gonosz szellemmel van dolgod, gyorsan fordítsd meg a planchette-t és úgy használd.

-Sohase használd a quiját mikor gyenge, vagy beteg vagy, mert könnyebben megszállnak a szellemek.

-Mindig legyél tiszteletteljes és ne sértsd meg a szellemeket.

-Néha egy gonosz szellem maradandóan a táblába költözik. Ha ez megtörténik, akkor más szellemek nem fogják tudni használni.

-Azok a quija táblák, melyektől nem megfelelő módon szabadultak meg, visszatérnek kísérteni a tulajdonosát.

-Ha egy tiszta ezüst érmét helyezel a táblára, akkor a gonosz szellemek nem tudnak megjelenni.

-Sose hagyd a planchette-t a táblán, ha nem használod!


Ha szellemet idézünk, ezekre ügyeljünk:



1. Egyedül nem ajánlatos belefogni, de 3, 7 illetve 9 ember semmiképpen ne vegyen részt.

(ezek a számok mágikus jellemmel rendelkeznek és a negatív erőket hozzák létre, a várva várt szellem helyett egy sokkal rosszabb, negatív erővel rendelkező lényt hozhatunk elő...)



2. Mindig nyugodt, kiegyensúlyozott, lelkileg stabil állapotban kell lenni.

(az idegileg illabilis emberbe hamar beleszállhat a szellem, amit nem egyszerű visszaküldeni a másvilágra, őrületbe, sőt öngyilkosságba is kergetheti a megszállt embert a szellem...)



3. A környezet is mindig pozitív hely legyen.

(a temetők,hullaházak, ahol negatív erők vannak inkább jelen,ott életveszélyes próbálkozni, ott igaz találunk bolyongó lelket, de nagy a veszélye annak,hogy azok még nem tudják hogy meghaltak, zavarodottak, gonoszak és csak a megfelelő alkalomra várnak,hogy lecsaphassanak oktalan halandókra...)



4. Határozottnak kell lenni, ha nem azt a személyt sikerül megidézni,akit akartunk,tudni kell elküldeni!

(sosem szabad félelmet mutatni, mert akkor sosem szabadulsz meg tőle, életed végéig a nyakadon marad, visszafordíthatatlan következményeket okoz. Csak szakember tudja elküldeni, ha nem késő...)



5. Soha ne szakítsuk meg a kört hirtelen, bármi meglepő dolog is történik!

( a hirtelen szétugrás, elszaladás az éppen megidézett lelket a földön tarthatja, veszélyt hozva nem csak az idézőkre, hanem mindenkire...)

Ez az egyik módja a szellemidézésnek,de ez is ugyanúgy tele van veszélyekkel!

Én ezt találtam a neten,ha nem is történik semmi,ne próbáld ki,mert nagyon veszélyes,és még csak kezdő vagy..

De van egy oldal,ahol kezdőknek van szellemidézés,az talán könnyebb.

Link:

[link]

Remélem elgondolkoztál ezen a dolgon,és nem csak hülyeségből akarsz szellemet idézni,mert azt nem szeretik a szellemek.

Ennyit tudtam segíteni,remélem sok infót sikerült megadnom!

2014. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy ne próbálkozz ilyenekkel. DE,HA MÉGIS: Idézd meg azt a szellemet, hogy egy életre a nyakadon maradjon, ha nem sikerül visszaküldeni! És csak úgy mellékesen, ha magadra idézel egyet, azzal az alvilágot bosszantod fel, és senki sem maradhat büntetlenül. Én nem idéztem, de nem is akarok. De ha neked az kell, hogy egy életre megkeserítsen, hajrá de én figyelmeztettelek....
2014. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat nagyon sokat segítettek nekem!Nos ha tényleg ilyen kockázatos a dolog akkor valószínüleg leteszek róla hogy bárkit is megidézzek de minden válaszból kaptam segítséget ugyhogy megint csak annyit tudok mondani hogy köszönöm:)
2014. jún. 28. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!