Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a gingo...

Mi a véleményetek a gingo ginkgo biloba, agyserkentőről? Kérem a tapasztalatokat, érdekelne hogy tényleg jobban tudsz tőle gondolkodni és kommunikálni? Ja és ne ilyen észvesztő hülyeségeket írjon pl. teleszel a legokosabb ember oltári fa. Ságot

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 18:56
 1/3 sopronfeco válasza:
43%

Oszinten gondolj bele...

Ha igazan mukodne es ha akar csak kis mertekben is kepes lenne onmagaban barki szamara felturbozni a gondolkodast vagy barmi egyeb agyi tulajdonsagot,akkor gyakorlatilag mindenki ezen a bolygon fogyasztana a kezdetek ota es a legjobban termesztett novenyek egyike lenne nagy tomegek szamara,hiszen ki ne akarna "meg jobban gondolkodni"?

A dohanyfogyasztas semmi lenne hozza kepest es szerintem mindenki fuggene tole,mert elobb utobb ha nem fogyasztod akkor "visszahulyulsz" vagy ha tartos lenne a hatas,akkor megint ott tartunk,hogy hihetetlenul nepszeru lenne,es nem lennenek butak a butak...

2014. ápr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

sopronfeco


Édes Istenem, tipikus "énmindenttudok" hozzáállás.

Ez nem ilyen fekete-fehéren működik, a világ ennél jóval árnyaltabb. Azért, mert valamiről fogalmad sincsen, nem kell rávágni, hogy na ez biztosan átvágás.


Kérdező:

Nem csodaszer, de nekem segített vizsgaidőszakban,

éberebb voltam és jobban fogott az agyam, jobban tudtam koncentrálni, plusz nem izgultam annyira. Viszont jól nézz utána, milyen márkát veszel, mert bizony vannak rosszak.

2015. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát nem okosabbá tesz, csak jobban tudsz figyelni, összeszedettebb leszel.
2015. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!