Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Regisztrált munkanélkülinek...

Regisztrált munkanélkülinek (25 év alatti pályakezdőnek) mennyi ideig fizetik a TAJ-t?

Figyelt kérdés
Nekem az OEP-nél (Országos Egészségügyi Pénztár) mondták, hogy 3 hónapig fizetik, csak hogy nekem erről nem nagyon szólt a nő a munkaügyön, akivel beszéltem. Ő 1 évet mondott, azt is az Okmányirodába kellett elintézzem úgy, hogy közbe fogalmuk nem volt arról, hogy én miről is szövegelek. Most akkor döntsük már el hogy ki kivel van, mert már kezd nagyon az agyamra menni ez az össze-vissza hadobálás. Aki megmagyarázza ezt nekem, annak nagyon köszönöm!

2014. ápr. 15. 10:59
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsánat Egészségbiztosítási*
2014. ápr. 15. 11:07
 2/2 anonim ***** válasza:

hu.. 25 éves vagyok de ez müködött nálam hogy

Még mielött dolgztam volna magamnak fizettem hiába regisztrált pályakezdként voltam a munkaügyin,aztán dogloztam 4 évig olyankor az benne van a levont adódban,aztán elvesztettem a munkám felszámoltk a gyárat,majd munkanélkülit kaptam 3 hónapig amiből szintén adóztam én vonták,de ez is lejárt és még nem találok munkát megint magamnak fizetem.

2014. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!