Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel/mikkel leckéztessem...

Mivel/mikkel leckéztessem meg? A többi lent

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki nagyon hülyén viselkedik. Ma is itt volt nálunk. Egyszerűen nem bírt normálisan viselkedni. Nem hagyta békén és piszkálta a papagájom (aki nem mellesleg még mindig nem mer lejönni a polc tetejéről és elvette a telefonom. Amikor próbáltam tőle visszavenni, akkor elkezdett karmolászni. Négy karmolásnyom van a kezemen, ebből az egyiket belinkelem: [link]

Ezek után hazaküldtem, de így is alig akart elmenni. Nem ez az első alkalom hogy így viselkedik és szerintem már nagyon megérdemelné hogy valaki megleckéztesse és végre észbe kapjon.



2014. ápr. 15. 18:33
 1/3 A kérdező kommentje:
*piszkálta a papagájom(aki mellesleg még mindig nem mer lejönni a polc tetejéről) és elvette a telefonom.
2014. ápr. 15. 18:36
 2/3 anonim válasza:
A te eszleny ..megtalaltam ugyes vagy majd en is "megleckeztetlek kicsit ;D
2014. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma sem alszokxD
2014. júl. 31. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!