Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen volt eddig a legdurvább...

Milyen volt eddig a legdurvább főnököd? Mikkel akasztott ki?

Figyelt kérdés

Az első munkahelyem a mostani de már ki is fogtam egy nagyon rossz főnököt. Lekezelő és lenéz engem. Semmire se mondja hogy ez így jó, mindig olyanokat mond amiből az derül ki hogy szerinte rosszul végzem a munkámat. Egyébként ha rosszul dolgoznék akkor rég elküldött volna mert ő nem megbízott főnök hanem munkáltató.

Sokszor kiabál velem és úgy parancsolgat mintha rabszolga lennék. Többiekkel nem, lehet hogy velem azért mert fiatal vagyok és úgy gondolja hogy velem lehet kiabálni, engem lehet ugráltatni.

Még munkaidő után is nekem kell neki pakolgatni mert én nem busszal járok és bármikor el tudok indulni haza. Nem kell sokáig pakolni, 5-10 perc, de akkor is, külön nem is fizeti meg, sőt nekem még kevesebb is az órabérem.


2012. júl. 13. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen ez ismerős.Éltem már át ilyet én is.Viszont kiegészíteném .Volt,hogy a főnököm alaptalanul vádolt olyan dolgokkal amihez semmi közöm nem volt.Aztán egy másik munkatársam meghallotta aztán kérdőre vonta a főnököm hogy Tudod hogy mit beszélsz?Ezek után meg rá szállt erre az emberre.Az lett a vége hogy aki akkor engem megvédett az felmondott a főnök köcsögsége miatt
2012. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!