Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt a levelet kaptam a napokba...

Vacak3 kérdése:

Ezt a levelet kaptam a napokban. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy is értelmezzem én ezt? Szerintem biztos valami kitalált cég, vagy ha nem is, tuti biztos valami itt sántít.

Figyelt kérdés

Felkeltette figyelmünket önéletrajza, amit az egyik álláskereső partnerünk oldalán találtuk meg. Jelenleg vállalatunk új munkatársakat szeretne alkalmazni, reméljük, hogy állásajánlatunk felkeltette az Ön figyelmét.


DLA Piper vállalat olyan cégek érdekeit képviseli, amelyek tanácsadási szolgáltatások összességét foglalja magában:

-teljeskörű könyvelés

- pénzügyi és számviteli szolgáltatások

- adótanácsadás

- üzletvezetési tanácsadás

- jogi tanácsadás magánvállalkozóknak

- költségvetési, pénzügyi tanácsadás vállalkozóknak

- vagyoni-pénzügyi és jövedelmezőségi helyzet elemzése ( pénzintézetek esetén), kockázati mutatószám kialakítása, adosók fizetőképessége elemzése

- IT audit, üzleti folyamatok és az Informatika összehangolása

- pénzügyi és adótanácsadási tréningek lebonyolítása

Munkánk célja: üzleti struktúrák koordinálása és fejlődésének biztosítása ügyfeleink számára.


Újabb munkaterületek létrehozásával kapcsolatosan, vállalatunk munkatársakat szeretne alkalmazni Magyarország területén. Amit biztosítani tudunk: 800 EUR alapbér havi szinten, részmunkaidős vagy teljes munkaidős foglalkoztatás, ingyenes képzés.


Amennyiben ajánlatunk felkeltett az érdeklődését, kérjük, lépjen velünk kapcsolatba.


Menedzserünk felveszi Önnel a kapcsolatot a bővebb tájékoztatás érdekében.


Mielőbbi válaszára várva, maradunk tisztelettel

DLA Piper

Hr osztály


2014. ápr. 15. 19:02
 1/9 anonim válasza:
Én utána néznék és megpróbálnám, meghallgatnám őket. Miért ne?
2014. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem Spam. Maga a cég létezik. Te mikor kaptad az üzenetet? Én 2014. április 14. 14:13 perckor.
2014. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet arra megy ki a játék, hogy cégeket kvalifikálj nekik

szóval lenyúlni az ismerettségeidet elsősorban


másodsorban el kellene adnod a szolgáltatásaikat, de ezzel az ilyen olyan "tanácsadást vállalunk"-at nehéz eladni


tehát vannak könyvelőik, vannak ügyvédeik, gondolom biztosítós ügynökeik is, és mindezen alkalmazottak szolgáltatását kellene eladnod, te eladod, ők szolgáltatnak

tehát te ügyfeleket, cégeket hozol nekik


totál leegyszerűsítve üzletkötőt keresnek.

2014. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

vagy tovább megyek:

lehet nem is nekik vannak könyvelőik, stb, hanem ők szolgáltatnak a szolgáltatók felé is


tehát te hoznál nekik egy céget, ők meg eladják egy könyvelőnek, vagy adószakértőnek, stb, akik fizetnek ezért.

2014. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mármint nem konkrétan a te általad hozott céget adnák el a könyvelőnek

hanem a te általad hozott cégnek dolgozhatna az ő általuk hozott könyvelő

2014. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tehát ők összehozzák a piaci szereplőket


van egy cég, akinek kell egy könyvelő

te lennél a kapocs


ők meg csak nyúlják a lét :) ügyes.

2014. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is kaptam levelet de más szöveggel

Jó napot kívánok!

DLA Piper vállalat 2005-óta különböző konzultációs szolgáltatásokat nyújt. Az induló vállalkozások, a feltörekvő multinacionális cégek, továbbá a világ legnagyobb és legismertebb márkáit képviselő vállalatok köréből is kerülnek ki ügyfeleink. Helyi, nemzetközi és határon átnyúló megbízásokat is végzünk ügyfeleink számára.


Cégünk megközelítése alapján a jogi tudást tapasztalattal ötvözzük, hogy a gyakorlatban működő és hatékony megoldásokat tudjunk kidolgozni ügyfeleink részére. Amellett, hogy támogatjuk ügyfeleinket hosszú távú, már kialakult céljaik elérésében, gyakran segítjük őket a stratégiai célok meghatározásában is, amelynek során a legjobb gyakorlatokat alkalmazzuk.


Cégünk sok éves tapasztalattal és sikeres hellyel a háta mögött rendelkezik. Egy kiváló szakemberekből álló csoport professzionális támogatását nyújtjuk, jogi vagy akár adózási munkaviszony területeken.


Vállalatunk sok olyan nemzetközi partnerrel tart fenn kapcsolatot, akik banki átutalással fizet a cégünktől vásárolt szolgáltatásokért, ennek a folyamata el tudd tartani akár több mint 8 napon át. Ezért cégünk gyorsabb eljárásnak véli az olyan nemzetközi pénzátutalási rendszereket, mint a Western Union vagy a Money Gram. Hiszen az átutalások percek alatt is megérkeznek a világ bármelyik pontjából.


Az átutalási folyamat felgyorsítása érdekében, vállalatunknak szüksége van olyan pénzátutalói megbízott munkatársakra, akik a legrövidebb időn belül elvégzik a megbízást a Western Union vagy a Money Gram pénzátutalási rendszereken keresztül.

Az Ön számlaszámára egy átutalás iródna jóvá, Önnek az lenne a feladata, hogy felveszi az átutalást készpénzben, előzőleg levonva egy 5%-ot, ami az Ön fizetsége lenne és a fennmaradó összeget a Western Union vagy a MoneyGram segítségével utalja tovább.


Ez a lehetőség, egy olyan munkát kínál, melyik segítségével Ön egy nagy csapat részévé válhat. Anyagi helyzete jobbítását és szakmai tapasztalata bővítését kínáljuk

2014. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
utána már kértek telefonszámot is hogy majd hivnak,még nem adtam meg nekik semmit,de nem lehet hogy ez valami telefonos csalás lesz a végén?ha hivnak és felveszed utánna kapsz valami oriási telefonszámot?mert ugyis felveszi az ember
2014. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 greg01 válasza:
Érdekes munka de valamire kíváncsi lennék ezért küldene valaki egy email címet amin lehet válaszolni?Köszönöm.
2014. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!