Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom merre induljak....

Dreadsquash kérdése:

Nem tudom merre induljak. Beragadtam. Mégis mit csinaljak? 2 borondnyi ruham van, egy laptopom egy 'okostelefonom' es egy oram. Korulottem mindenki hulye vagy leszarnak. Ha van idod orommel fogadok barmilyen tanacsot!

Figyelt kérdés

Abel vagyok 21 eves. 2 eve Londonban koltoztem es sef vagyok egy poorgos etteremben. 7 eve szivok, es voltam mar alkoholista is. 26 helyen laktam magyarorszagon 18 eva alatt , es 13 iskolaba jartam + 5 ovi (folyton koltozkodtunk apu miatt..). Nincs erettsegim, mert ido elott otthagytam a sulit. Nem vagyok hulye, de idopocsekolasnak tartom, es megtanultam mindent magamtol. 14 evesen mentem az elso koleszba, es suli utan dolgoztam vagy buliztam. Nem volt mar, ami otthon tartson. Kikoltoztem es ra 4 honapra talalkoztam A lannyal, es megszereztem. A penzzel sosem bantam jol. Nem erzem az erteket meg, ha egesz evben csak azert dolgozok. 1600 fontot kerestek nagyjabol minden honapban, es a ho vegere mindig elfogy ( kb 700 fontot tudnek felrerakni). Felvettem par hitelt,korabban (gyorskolcson) amiken tul nagy (!!!) a kamat, es egy kissebb tartozasom van. A Baratnomet elhagytam, pedig imadjuk egymast. Nem birom, MEG AKAROK VALTOZNI nagy vagyok es eros, sok otletem van, de meg csak a testemet sem fejlesztem szabad idomben. de most meg egy evet varnom kell. nincs turelmem...


Koszonom, ha barki elolvasta. Nem kene tanacsot kernem, de nem tudom, hogy mit csinaljak. Nincs motivacio, es nem is volt soha.


Udv


Abel



2014. ápr. 16. 02:03
 1/5 Warren Scott válasza:

Azt, hogy "merre indulj" szó szerint érted, vagy életcélt keresel?


Amúgy sorry a helyzeted miatt. Jó embernek tűnsz, csak igaz brátokra lenne szükséged.

Ha nagyon életcél kell: tűzd ki célul, hogy ne haverjaid legyenek, hanem igaz barátaid. Igazi kihívás lesz, de a barátok segítenének a változásodban.


Sok szerencsét! Ne add fel! ;)

2014. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A, gyere vissza Magyarországra, dolgozz 600Ft-s nettó órabérért, havi 100e-es fizuért! egyből megtanulod beosztani a pénzedet.


"folyton koltozkodtunk apu miatt."


Akkor ideje lenne leválni róla és külön élni. 1600euróból ez simán megvalósítható.

2014. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Warren Scott válasza:
@ #2 - Szerintem a gyermekkorára gondolt mikor azt írta, hogy folyton költöztek
2014. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jah, szoval a merre induljak az egy erzes. Nem a cellal van bajom, csak a jelennel. barhova mehetek, de en mindig csak a konyhab a megyek dolgozni. Igaz barát a barátnom volt, de ot elhagytam.

14 éves koromig laktam a szuleimmel. 17 evesen mar sajat albiba laktam, és magyarorszagon csak a szart kapod mindenhonnan. Tudom, mert magyar vagyok.

2014. ápr. 16. 12:58
 5/5 Warren Scott válasza:

Nagy igazság, hogy csak a sz@rt kapjuk mindenhonnan.

Esetleg célozd meg egy pub nyitását, vagy átvételét valakitől aki meg kíván válni tőle.


A csapos az aki mindenkit ismer. Könnyen szert tehetnél barátokra és talán a munka sem menne az agyadra ;)

2014. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!