Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beragadtam. - Öngyilkos legyek?

Beragadtam. - Öngyilkos legyek?

Figyelt kérdés

Beragadt az életem, ötletem és belső késztetésem sincs arra, hogy változtassak; az öngyilkossághoz nagyon nagy bátorság kell, de ez a legvonzóbb alternatíva jelenleg. Jó lenne, ha lenne legalább egy igaz barátom, de olyan, mintha nekem nem lehetne. Pedig az jó lenne, ha lenne valakivel közös történetem. Nyilvánvalóan más elemei is vannak a dolognak. - Ti mit gondoltok, mit tehetnék?


Tudom, így hirtelen biztosan oktalanságnak tűnik ez az egész. Az élettörténet taglalásával minden megokolható lenne, de most nem.


2011. nov. 7. 01:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
30%
Most én is ilyen szarban érzem magam. Legyünk együtt öngyilkosok?
2011. nov. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
54%

Akkor már hárman vagyunk, mert én is így vagyok.


Nem tudom mi a megoldás, de hátha ír majd valaki valami okosat. Ha más nem, marad a csoportos öngyilkosság.

2011. nov. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Értelmes embernek tűnsz,és neked nem ezen kéne töprengened mert a legbeszaribb önző dolog amit tehetsz,hogy megfutamodsz. Úgyhogy húzd ki magad b@zdmeg és fel a fejjel! Koncentrálj a pozitív dolgokra és ne hagyd,hogy elnyomjanak mások! Főleg ne az ilyen előttemszólók mondják meg neked,hogy mit csináljál...
2011. nov. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
6%
Na, bezzeg Te kettővel utánam szóló, nagyokos. Te aztán a megtestesült büszke, törtető vagy aztán az igazi önző.
2011. nov. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, nincs semmihez és senkihez közöm. Jó lenne, ha végre foglalkozhatnék valakivel, de még egy nyomorult önkéntes állás sem jön össze, mert túlságosan félszeg vagyok... azért utasítanak vissza. És nem tudok nyitni az emberek felé. Teljesen bezárva érzem magam. És mindig is ez volt, ez pedig egy kicsit sem jó. Szeretnék másokon segíteni - mielőtt még önzőnek nevezne valaki -, de még ebben sem lehet részem. És szeretnék szeretni is valakit. Meg fordítva.


Kommentelők:

1-2. ha öngyilkosság, legjobb egyénileg, mert csoportosan nem kell nagyon bátornak lenni hozzá;

3. a dolgok sohasem olyan egyszerűek. Csak akkor, ha valakinek meg vannak élete alapvető tényezői.

2011. nov. 7. 02:21
 6/27 A kérdező kommentje:

korr.:

2. mondat - "valakivel" helyett "valamivel"

2011. nov. 7. 02:25
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

02:15 Te lődd magad halántékon, én lelket akartam ebbe az emberbe önteni,eleve nem önző,hogy válaszoltam a kérdésére. Amúgy te csoportos öngyilkosságot emlegetsz ami elárulja milyen a jellemed.A továbbiakban tartsd meg magadnak a kommentjeidet.

Kérdező: Hidd el haver,hogy megtalálod a szerelmet! Ez mindenkinek kijár :) Bármilyen is legyen az ember,ha nagyon akarja megtalálja a párját. Te pedig nagyon akarod... ismerkedj párkereső oldalakon,ha félénk vagy de ne add fel ilyen könnyen!! Na joccaka :)

2011. nov. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem annyira szerelmet szeretnék, persze miért ne; barátot vagy szerelmet. Dehát az nem gombnyomásra jön, hanem úgy, hogy az ember éli az életet. De tényleg éli.
2011. nov. 7. 02:43
 9/27 anonim ***** válasza:
Azt mondtad szeretnél segíteni másokon.. Nagyon tetszik,hogy ilyen a beállítottságod és pont ez az ami manapság hiányzik az emberekből. Van pl. a máltai szeretet szolgálat,aminek minden nagy áruházban, bevásárló központban lesznek kihelyezett emberei az ünnepek miatt akik gyűjtik az adományokat. Csak egy tipp a munkakereséshez.
2011. nov. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Én inkább a közvetlenebb dolgokat jobban szeretem, de azért egy negyedik próbát megér. Megérdeklődöm majd. Viszont ezzel még nem váltom meg a világomat. :-)
2011. nov. 7. 03:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!