Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottatok már olyan nőről/lá...

Hallottatok már olyan nőről/lányról, akit izgalomba hoz, ha meglát egy férfin acélbetétes bakancsot/western csizmát?

Figyelt kérdés
ma már sok minden előfordul...

2014. ápr. 16. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm is hasonló. Azt meg az hozza izgalomba, ha meglát egy neki tetsző cipőt.
2014. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de például,ha meglát egy rocker pasin acélbetétes bakancsot mondjuk,és ettől izgalomba jön az perverznek minősúl?
2014. ápr. 16. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:
csak kicsit
2014. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van acélbetétesem, szeirntme még senkit nem hozott izgalomba...vagy csak ne mtudok erről, de biztosan van iylen és szerintem nem perverz... sok mindennel jár az acélbetétes így kialakulhat vonazlom iránta.
2014. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem a kérdést a szerelem/szex rovatba kellene kiírnod. Egyébként ha a pasiknak vannak ilyen fétisei, akkor biztos van egy-két ilyen nő is.

Én mondjuk nem ismerek, inkább olyanokat tudok, hogy egy lánynak tetszenek a nagydarab fiúk másiknak a szakállas srácok olyat aki egy bizonyos ruára indulna be én nem ismerek vagy nekem legalábbis nem mondta.

2014. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!