Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon miért nem akar inkább...

Vajon miért nem akar inkább velünk lógni? Mit tegyünk, hogy velünk barátkozzon?

Figyelt kérdés
Szóval, arról van szó, hogy van egy törzshelyünk a 3 legjobb barátnőmmel, minden este megiszunk ott valamit. És most egy új pultos csajt vettek fel, aki teljes mértékben illene a körünkbe. Gyönyörű arca van, hosszú derékig érő szőke haja...egyszóval nagyon szép lányról van szó. Beszéltem már vele nem egyszer, invitáltam körünkbe, de, valamiért nem jön el velünk soha sehova. Ugyan ebbe a kávézóba járnak a könyvmoly színházba járó, sose bulizó csajok is, és valamiért mégis velük barátkozik...Nem értem,miért nem akar velünk lógni? Hogyan érhetném el, hogy eljöjjön velünk valahova? L/19.

2014. ápr. 16. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
más az értékrendetek ... és ezzel nem téged dicsértelek
2014. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért baj az, ha másokkal lóg? Nem is ismeritek, és nem is nagyon akarod megismerni, csak az érdekel, hogy hosszú haja és szép arca van :D

Egyébként könyvet olvasni és színházba járni nem szégyen, sőt! :) És a művelt lányok is szoktak bulizni!

Valószínűleg ti a barátnőiddel csak szépek vagyok, ez a lány meg nemcsak szép, hanem okos is, ezért az okos emberek társaságára vágyik.

2014. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De velünk meg egyáltalán nem akar lenni, és rosszul esik, mert én nagyon szeretnék vele barátkozni. Attól lehet okos is, hogy velünk is barátkozik :(
2014. ápr. 16. 12:28
 4/9 anonim ***** válasza:
nem ... attól nem barátkozik veletek, mert okos (#1 voltam)
2014. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha elhívom egy (hasamra ütök) Dzsungel könyvére a színházba, akkor majd igent mondhat nekem is?
2014. ápr. 16. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:

látom nagyon fontos neked ez a csaj ... (leszbi vagy?)


szóval feltehetően nehezen tudsz változtatni azon, ahová ő beskatulyázott téged a barátnőid és a te viselkedésed, megjelenésed, elkapott beszélgetéseid alapján ... ő lát három üresfejű tyúkot, aki ott vihorásznak naponta egy-két ital mellett ... gonosz voltam?

2014. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fontos igen, de nem azért mert lezbi volnék. CSak mindig könnyen barátkozom, és az ő az első, aki nemet mondott, és iszonyatosan zavar. Amúgy igen, gonosz voltál.
2014. ápr. 16. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:
bocs ... szerintem ne erőltesd, mert ebből nem lesz barátság
2014. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fontos elfogadni, hogy nem tetszünk és nem is tetszhetünk minden embernek úgy isten igazából. Ettől még valószínűleg nem néz le téged és az is lehet hogy alapvetően szimpatikusnak tart, de az ismerkedéshez több kell ennél.


Ha nem tudod elfogadni, akkor az az önbizalomhiányodra is utalhat, mintha teljes mértékben mások véleményétől tennéd függővé a saját megítélésed. Olyan ember nincs akivel az emberek 100%-a akarna komolyan barátkozni! Én azt tanácsolom, hogy ne erőltesd a dolgot, és győzd meg magad, hogy érett dolog elfogadni a döntését, és nem baj ha 100% alatt maradsz. Gondolj inkább arra, hogy az átlagnál még így is többen mondanak neked igent, mint nemet. És az is fontos, hogy bár lehet benned rossz érzés (ez természetes), de ezt ne éreztesd vele - az gyerekes lenne.

2014. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!