Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy orosz távcsőm?

Van egy orosz távcsőm?

Figyelt kérdés
Néhány éve vettem újonnan, és használtam először, akkor kiesett a bal lencséje, ma újra elővettem (néhány év után), és kiesett az iránytűje. Ez azt jelenti, hogy az orosz termékek gagyik? Mi a véleményetek az orosz cuccokról?

2014. ápr. 16. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Távcsövem*


Nem, az orosz cuccok nem gagyik - úgy vannak megcsinálva, hogy -40 fokban is működjenek... Jó példa erre a 2. vh is:

A németeknek nagyon jó, precíz tamkjaik és fegyvereik voltak, minőségileg jók, viszont az orosz télben egy csomó használhatatlan lett. Az oroszok ezzel szemben minőségileg silányabb fegyvereket, viszont azokat bármikor tudtad használni.

2014. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ez egy egészen új távcső. Régen lehet, hogy jó dolgokat csináltak, de most már szerintem nem.
2014. ápr. 16. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!