Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tinédzser törött lábbal vagy...

Tinédzser törött lábbal vagy idős ember? Ki üljön le?

Figyelt kérdés
16/L vagyok és járó gipszem van egy ideje. Amikor buszon utazom mindig átadják a helyüket az emberek (legutóbb egy terhes nő adta át, hiába mondtam,h nem kell) kivéve az idősek. NEm csak a nagyon idősek hanem a hatvanasok se mozdulnak de oké, ez nem zavar. Tegnap viszont... ülök békésen magamba egy könyvet olvasva, látom,h felszáll egy idős nő helyet keresve.Kiszúr engem (nem messze tőlem egy 18-20 év körüli srác ült de szerintem ő észre se vette a nőt) odajön felém a mindenki számára ismerős fejjel, hát én meg nem álltam fel eleve számomra az egy elég nagy tortúra és rohadt szar a zötykölődő buszon begipszelt lábbal állni. Szóval folytattam az olvasást erre.... a néni elkezdet nekem papolni,h miért nem adom át a helyemet. Egy 40-es férfi - ő állt- oda szólt,h nem látja,h be van gipszelve a lábam? A nő meg még tovább rikácsolt mígnem a fiatal srác átadta a helyét. Nos miután végre letudta tenni a löttyedt seggét (már elnézést) tovább dumált nekem egészen addig amíg 2 nő nem kussoltatta el azzal,h szerencsétlen gyerek járni is alig tud. Kérdem én normális ez? Más esetben zokszó nélkül átadnám a helyem de tényleg. Szerintetek ki érdemli a helyet?

2014. ápr. 17. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen könnyen megúsztad: már olyanról is hallottam, aki a botjával csapkod maga előtt, ahogy megy.
2014. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezért nem járok tömegközlekedéssel, hanem robogóval!

Ha szeretnéd szívesen elviszlek, de át ne add a helyed valakinek! :)

2014. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!