Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet Magyaro...

Legion kérdése:

Hány éves kortól lehet Magyarországban elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Aki 16.életévét betöltötte.
2014. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,segítőőőőőőő!És ilyenkor már nem is tanköteles az ember,dolgozhat kedvére?Emellett is lehet esti sulira járni?Ilyenkor azért még van időbeli korlátozás,tehát este 10 után már nem dolgozhat az illető,ugye?
2014. ápr. 17. 23:52
 3/13 anonim ***** válasza:

Mivel a legmegbizhatobb diakszovetkezeten keresztul munkat vallalni es oda kell a nappali tagozatos jogviszony es ha nem tanul a illeto semmit mert ugye aki 16. eletevet betoltotte az a mostani jogszabaj ertelmeben barmikor befejezheti iskolai tanulmanyai akkor nem nappali tagozatos ezert nem foglalkoztatja diakszovetkezet ezert nem jo megoldas ez.


Javaslom,hogy iskola mellet jarjon a illeto dolgozni es persze tanuljon.


Munkaido: 18. eletevet be NEM toltott szemely diakmunkaba NEM vallalhat esti muszakot.

2014. ápr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mielott kikapok bocsi nem jogszabaj hanem jogszabaly.
2014. ápr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én sajnos rég túlnőttem már e számokon.Van egy lány a mellettünk levő Penny Marketben,azt próbálom így belőni,hány éves lehet,mert a kis pofija alapján biztos még nincs 20,de tán 18 sem.
2014. ápr. 18. 02:06
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha a csajszi penztaros akkor mar betoltotte a 18. eletevet mert igy van a szabaly.


Akkor olyat kerdezek,hogy tudud-e,hogy hany oraba dolgozik a tobbi dolgozotol eltero-e a ruhazata es a nevjegyen mi all?

2014. ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát,sajnos a névtábláján nincs semmi,nincs névtáblája.Ha lenne,már a nagy kékségben lecsekkoltam volna.Olyan 14 30 körül szoktam látni,de láttam már délben is.(Hétköznap).Este 10 után nem,de addig tán nincs is nyitva a bolt,úgy 8-9 ig tarthat nyitva.De jó tudni,hogy akkor már 18 évet betöltötte.Csak olyan kis pici,én azt hittem,16 éves....Milyen szabály alapján kell 18 év a kasszázáshoz?
2014. ápr. 18. 14:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg bármelyik diákszövetkezet oldalát és írd be,hogy pénztáros az lesz kint,hogy feltétel "18.életévét betöltött nappali tagozatos diák." Most egy fiatalkorura rábíznád a pénzed? Sajnos még én sem lehetnék pénztáros..... ( nem is lennék)
2014. ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez is igaz.Bár azt nem tudom,diákszövetkezet csinálja-e az ő munkáját,de akkor az biztos,betöltötte a 18.-at.Csak olyan kis kislányos,én olyan 16-nak néztem...
2014. ápr. 18. 17:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Én meg 16 vagyok és 14-nek néznek... van aki még kinézetre nem ad :)
2014. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!