Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a legjobb...

Mit tegyek hogy a legjobb barátnőm meg változzon mert nagyon szeretem csak. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Elég beképzelt lett( nagyobb a melle az átlagnál ezért) szóval ez kezdetben tetszett a fiúknak de most már nem olyan nagy szám. Ezt nehezen viseli ,én egyre jobban kijövök a barátaival mert én nem nyafogok. Szóval ha nekem tetszik Vki akkor rögtön ráhajt ha tetszik neki ha nem.

2014. ápr. 17. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Te komolyan egy ilyen embert a legjobb barátnődnek tartasz? :O Ez meglepő. Egy barátnő nem viselkedik így! Egy barátnő segít ahol tud, meghallgat megért, ezzel szemben a te úgynevezett legjobb barátnőd ott tesz keresztbe neked ahol tud. Egy ilyen emberért nem szabad fáradozni. Találsz te ennél értékesebb barátot is magadnak.
2014. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha csak ketten vagyunk akkor nagyon jó fej és nagyok jól el vagyunk csak amikor fiúk is vannak.... Akkor úgy viselkedik mintha ő lenne a leges legszebb...de elég nagy feneke van meg picit duci is de ez mindegy... Csak nagyon zavaró. Keressek új legjobb barátnőt??
2014. ápr. 18. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát te tudod, de szerintem egy barátnő nem ilyen. Még akkor se, ha kettesben normálisan viselkedik is. Te tudod mit szeretnél, de szerintem kár erőfeszítést pazarolni rá. Ha viszont megpróbálnád, akkor azt javaslom, hogy ha hülyén viselkedik akkor mond el neki, hogy sértőnek találtad a viselkedését. Beszéld meg vele, hogy nem biztos hogy ilyeneket kéne csinálnia vagy mondania.
2014. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokat segített:)
2014. ápr. 18. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!