Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Best of Leiner Laura!? (Szjg,...

Directioner kérdése:

Best of Leiner Laura!? (Szjg, Bábel, Asz) <3

Figyelt kérdés
Nektek melyik a kedvenc részetek a Szent johanna gimiből, a Bábelből valamint az Akkor szakítsunkból? :D

2014. ápr. 18. 22:05
 1/6 aniii2001 válasza:
Szjgből a 6. .A Bábelt még most olvasom. Az Akkor szakítsunkat meg még nem olvastam
2014. ápr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
akkor szakítsunk:-) meg az szjg 7.A Bábelt még nem olvastam:-)
2014. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az SZJG.ből Dec.20-tól minden, mert Cortezt és Renit imádom együtt. A Bábelből mikor Zsófi rájön, hogy szereti Szaszát, és Kolosékkal beszéli meg. Az Asz-ből(pont ma fejeztem be) az össze Lia-Norbi beszólás :DD Mikor Norbi megdicséri a felsőjét, Lia meg rávágja, hogy igen, visszavittem a karácsonyi ajándékod és abból vettem :DDD
2014. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bábel,asz

szjgből a 4,6,8/1

2014. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Akkor szakítsunkból ez az egyik rész amit szeretek:

"nem miattam szakítottunk.

-ó, tényleg?Pedig,ha jobban belegondolok...

-Akkor rájössz,hogy egy fa sem bír melletted maradni egy napnál rovább,hanem inkább kivágja magát!-förmedt rám.

-He?Mi van?

-jól tudod,hogy mi van. Én egy olyan fa vagyok,aki majdnem két évig bírta veled!-dühöngött.

-"Én egy olyan fa vagyok..."-dünnyögte Szilkó Norbit ismételve.-Ti ketten! Biztos, hogy menthetetlen a dolog köztetek? Mert értelmileg hihetetlenül egy szinten vagytok.-tűnődött."

2014. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szjg: 7. 8/1 8/2 osztálybalhék amiket borítékbólhúztak ki azok tetszettek.

Bábelbe az amikor Zsófi ivott és megtudja mit csinált. Vagy amikor összeházasodnak Szaszával.

Akkor szakítsunk: A tavaly előtti szilveszter amikor Lia felhívja buli közbe Szákóék vezetékes telefonját, úgy mintha Norbi anyja lenne. Az nagyon jó volt.

2014. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!