Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményed Leiner Laura...

SZJG5 kérdése:

Mi a véleményed Leiner Laura könyveiről?

Figyelt kérdés

Szerintem csúcsszuper leiner laura könyvei!!!!!!

Én az SZJG-t,Bábel-t,Akkor szakítsunk-at olvastam.



2014. ápr. 16. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rosszak, de azért én például nem értettem azt a nagy SZJG őrületet, sokkal több annál jobb könyv van, ami egyáltalán nem lesz híres
2014. ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

hát igazából mindenkinek más az ízlése, itt a könyvek terén is :DD

szerintem az szjg-nél szuperebb könyv SOHA SE fog íródni

2014. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Hmmm nem olvastam ki az egész Szjg sorozatot a bábelt gyorsan átfutottam az akkor szakítsunkba pedig bele se szagoltam és ez így is marad.Nem rossz az író de kb minden könyve ugyan olyan a szereplők a visszatérő szituációk unalmassá teszik. persze valakinek így is tetszhet.
2014. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Az a helyzet Leiner Laura könyveivel, hogy a már "túl könnyű" nyelvezete szeretette meg sokakkal az olvasást - ami alapjában véve nem is lenne nagy gond -, de ezek a fiatalok annyira istenítik már a könyvet, hogy förtelmes. És kérem szépen, itt van a magyarázat arra, hogy miért lett olyan nagy szám.

Mert ha olyan olvasói szemmel nézzük a történetet, ami már sok könyvet átolvasott, akkor rájöhetünk, hogy ez egy igénytelen, kidolgozatlan regény, egy sablon alapra építve (értsd: béna lány beleszeret a menő fiúba, s míly különös, a fiú is viszonozza a lány érzelmeit => HAPPY END).

Én az Akkor szakítsunkot nem olvastam, csak az egyik barátnőm mesélt róla (ő elolvasta), és azt mondta, hogy nem annyira jó, mint a Bábel.

Én viszont a Bábelt olvastam, az a véleményem róla, hogy egy esős délutáni kikapcsolódásnak elmegy, de ennek sincs valami nagy irodalmi értéke, mindössze azért ismert(ebb), mert Leiner Laura írta, s már akkor népszerű volt, amikor még ki sem adták...

Nekem ez a véleményem, jöhetnek az őrült SzJG rajongók, hogy így meg úgy, le is pontozhatnak, akkor is ez az én véleményem, amit ők ha nem néznek jó szemmel, érveljenek és győzzenek meg róla, hogy nincs igazam, nem csak istenítik a könyvet, engem meg szidnak.

2014. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok nagyon oda értük nem tudom...><
2014. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dododen ***** válasza:
19%
Szerintem nagyon jól ír!!!!:)
2014. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Engem a Szent Johanna Gimi nem hatott meg egyáltalán, sőt, ha jobban turkálsz a sorok között, rájöhetsz, hogy egyes részei IJESZTŐEN klisések. Én se értem ezt a baromi őrületet, ez sem jobb "love story" a Twilightnál. Esetlen lány belehabarodik a "menő" fiúba, és MINDEN AKADÁLY NÉLKÜL boldog vég.

Kritikusnak készülök. 14/L

2014. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Lehet, hogy a leírtak alapján nem "igazi" tini élet, de attól, hogy nem minden úgy zajlik, mint a való életben, nekem nagyon tetszenek a könyvei!

(Mondjuk az "Akkor szakítsunk"-ot nem olvastam, mert a cím alapján nekem nem jön be.

De az én vagyok...:P)

2014. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
NAGYON jók a könyvei
2014. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Télen mind nagyon bejött. Erről mindenkinek más a véleménye. Eddig az szjg , bábelt és az aszt olvastam el. Nagyon tetszettek. És jó kicsit télleg hasonlítanak a szereplők de ha belegondolok Reni és Zsófi?
2017. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!