Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes a PETÁRDA?...

Mennyire veszélyes a PETÁRDA? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mekkora károkat tud okozni egy darab petárda. Speciel én egy almába dugtam és szó szernit cafatokra robbantotta. Ha egy munkavédelmi bakancsal rálépek és meggyújtóm akkor szétkapja a cipő alját? Nem szeretném kipróbálni, de érdekel.
2009. dec. 22. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy nem kapja szét a munkavédelmi bakancsodat, de biztos nem úgy fog kinézni, mint új korában, valami kis károsodása lesz (mármint a bakancsnak!), a te lábaddal, pedig szerintem semmi, kivéve ha strandpapucsa vagy! :D Arra viszont számíts, hogy jó nagyot fogsz hátra lépni! :D
2009. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

A petárda nem játék!

Leviheti a kezed, vagy a lábad.

2009. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Scream85 ***** válasza:
44%

mért beszélsz baromságokat utolsó? :D

Csak mert te félsz meggyújtani egyet is? :D

2010. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
54%
tegnap szilveszterkor apam kezebe robbant egy 6durrano petarda es semmi baja nem lett bar egy la bombatol lehet bajod
2011. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 spyke93 ***** válasza:
100%

A petárda ha normálisan használod nem veszélyes!

Ha esetleg valamilyen okból a kezedbe ragadna akkor nyújtsd ki az összes ujjad ilyenkor max égési sérülésed lesz,de ha vagy olyan hülye hogy markolva tartod a kezed be és úgy durran el akkor ott nem hiszem hogy csak égési sérülés lesz.

Most arra a zöld petárdára gondoltam nem a vastag pirosra.

És még valami ha bakanccsal rá lépnél nem lenne semmi max 1 kicsit meg pörkölődne az alja.

Mondok még 1 dolgot a petárda alapból nem veszélyes de ha a markodba tartod ,sörös dobozba rakod (ilyen zárt cuccokba) hidd el jócskán nagyobb lesz az ereje mintha csak ledobod a földre.

2011. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!