Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eger mennyire veszélyes?

Eger mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
a katona térről fogok esténként (8körül) az almagyardombi koliba járni. de félős vagyok:D mekkora élet van még este 8 körül. merjek egyedül menni? (nagyon más választásom nincs) de gondoltam még taxira. feleslegesen viszont nem akarok pénzt költeni. szerintetek?
2011. szept. 14. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Annyira mint,miskolc,pécs,békéscsaba,gyula stbbbbbbbbbbbb
2011. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kössz. azt sem tudom , hogy azok mennyire veszélyesek:D kis faluban lakom, errefelé nem nagyon van mitől félni
2011. szept. 14. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Annyira mint beledugni a p.öcsödet a konnektorba
2011. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélyes, szerintem. Én is ott laktam 3 évig a főiskola miatt. Sőt, még ennél kiesőbb helyen, mint te. Nem, ez miatt, de nálam mindig volt gázspray. Nem nagy beruházás, de biztonságérzetet ad. Szerencsére nem kellett használnom, szerintem szerezz be egyet.
2011. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja,ha nagyon parázol,a paprika spray jó megoldás.
2011. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!