Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondocon / Animecon résztvevők...

Mondocon / Animecon résztvevők! Mivel készültök fel egy conra? Mit visztek magatokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, pénzt körülbelül milyen összegben, enni-inni inkább visztek vagy helyben vásároltok-e, és bármi egyéb, amit fontosnak tartotok érdekelne. Idén veszek részt először, újoncként még elég tapasztalatlan vagyok. ^^"

2014. ápr. 19. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem készülök rá. Bár nem vagyok veterán conozó, ha eljutok a tavaszi mondoconra, az lesz a 6. conom. Enni-innivaló általában csak egy ásványvíz, azzal kihúzom egész nap. Pénz általában van nálam elég (10 körül viszek most), de nagyon nehezen csábulok el, szóval valószínű ennek nagy részét hazaviszem.
2014. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a 4. conom lesz. Két napra megyek, összesen szerintem 15-t viszek. Enni sushit fogok, úgyhogy ennivalót nem viszek, inni meg szerintem egy fél liter víz lesz nálam. Ha nem vagy nagy sushizós szerintem egy szendvicset érdemes hoznod. :) Jó conozást kívánok ^^
2014. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köxzönöm az eddigi válaszokat, érezzétek ti is jól magatokat! ^^
2014. ápr. 21. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Hú...én is most fogok először menni. A belépőt ott kell venni, vagy mi? És mennyi kb. az ára?
2014. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet előre is venni, és a helyszínen is.

Itt megtalálsz minden információt a jegyekkel kapcsolatban:

[link]

2014. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!