Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az LG G2 jó? Mert...

Szerintetek az LG G2 jó? Mert sokan azt mondják h az LG-k nem jók

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 19:53
 1/3 dirtboy ***** válasza:

már egy ideje nagyon jó telókat dob piacra,volt pár baklövése azért lett rossz hírneve az LG nek telók terén.

nexus 4,optimus G /ilyen van nekem,nagyon jó/,nexus 5,G2 baromi jó telók,nyugodtan vegyél G2-őt ha tetszik.

2014. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem is jó de valamelyik nap mondtam barátoknak és h hama lefagy meg stb. (nekik S4,S3 ) van ,és mivel nem levehetős a hátulja ezér félek h lefagy
2014. ápr. 20. 20:41
 3/3 dirtboy ***** válasza:

látszik hogy samus haverjaid vannak,nekik hagy fagyon csak,nekem az opti G már 1éves és még egyszer nem fagyott le.

olyan volt már hogy bekapcsolásnál a töltessél meg zavartam,kicsit nehezen reagált a dolgokra vagy 3-4 percig de aztán a média tár betöltött és minden helyre állt.

ha ne adj isten valahogy sikerülne lefagyasztani akkor nem kell kivenni az akut,gomb hosszabb nyomásával olyan mintha kivennéd,de mondom ha nem rootolod szét és raksz rá valami tákolt romot akkor nem lesz gondod.

2014. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!