Ez melyik anime?

Figyelt kérdés

Leírom amire emlékszem. Remélem valaki tudja a címet.

Van benne 3alsós diák lány. Egy rózsaszín, barna és egy fekete hajú. A barna hajú beleszeret a tanárjába, a fekete pedig lezbi(?) és beleszeret a barna hajúba de titkolja és mindig féltékeny a tanárra.

Akkor.. volt olyan jelenet mikor tájfutás volt és a tanàr a rózsaszín hajú lánynak a mellét nézte.. meg a barna hajú beleharapott/ivott valamibe es kérdezte, hogy ki kéri a fekete hajú lány akarta elvenni, de valaki gyorsabb volt es elvette a fekete hajú pedig dühöngott magában, hogy elvettek tőle valami csókot.

A rózsaszín hajú lány szerelmes a fekete hajú testvérébe és mikor a feketénél alszanak a rózsaszín hajú leöntötte magát üdítővel és kapott egy pólót a fiútól.

Tudom nem sok minden és alig lehet érteni belőle valamit, de ha valakinek bármi ilyesmi anime eszébe jut kérem írja le (a helyesírás miatt bocsi, telefonról írom és elég szar>_<).



2014. ápr. 21. 13:55
 1/2 anonim válasza:
animeaddicts-on keresgess van szűrő én mindig ott szoktam ha nem jut eszembe és mindig megtalálom :)
2014. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Meglehet, hogy tévedek, de talán a Kodomo no Jikan az, amit keresel.
2014. jún. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!