Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire számíthatok a Mondoconon?

Mire számíthatok a Mondoconon?

Figyelt kérdés
Már rég óta tervezgetem, hogy egyik évben én is elmegyek egy ilyen rendezvényre, de eddig még nem sikerült eljutnom. Érdekelne, hogy mik szoktak történni, úgy általában milyenek a programok, és legfőképp, hogy egyedül érdemes-e elmenni? Nem hiszem, hogy a barátaimat érdekelné a dolog, én pedig nem szeretnék egyedül kódorogni, mert akkor az egész értelmét veszni. És persze az is érdekelne, hogy ha nem leszek jelmezben, mennyire fogok kilógni a tömegből?

2014. ápr. 18. 20:45
 1/9 A kérdező kommentje:
18/f, ha ez esetleg számítana valamit:)
2014. ápr. 18. 20:47
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly voltam először conon(AnimeCon) és ugye volt egy csomó árus tele mindenféle árukkal.Leginkább Naruto-t,Death Note-t,Bleach-et láttam szóval az ilyen híresebbeket de árultak posztereket is abba volt változatosabb.Volt konzolterem,DDR az irtó jó ajánlom mindenkinek,akkor volt ilyen anime szinkronizálós program is na az is állat volt.Én barátnőmmel mentem és nem öltöztünk ki de szerintem nem lógnál ki,illetve szerintem simán tudsz csatlakozni valakikhez ,mert ahogy láttam elég barátságosak voltak az emberek.Egyébként volt sushis is.

16/L

2014. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nagyon tetszett,de egyedül szeriontem nem érdemes elmenni. 14/l
2014. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is akarnék menni, csak egyedül olyan.. furcsa lenne, de a barátaimat meg nem nagyon érdekli, max 2 évfolyamtársamat (akikkel sosem beszéltem még szinte csak pár szót váltottunk 8 év alatt o.O). Szóval azt hiszem, sosem jutok ki :"D

Kilógni nem fogsz egyáltalán, sokan nem szoktak beöltözni. Amúgy te honnan mennél? :)

2014. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a tesómmal és az oszt társaival voltam az előző Mondoconon, most először. Azon kívül, hogy még őket sem ismertem annyira, és nem vagyok jó ismerkedésben (nem is ismertem ott meg senkit :/ ), nekem nagyon tetszett. Én már úgy is elvoltam, hogy nézelődtem, és vettem pár dolgot. De mondjuk ez csak én vagyok. Teljesen más, ha olyan társasággal mész, kiket jól ismersz. Na, nekem ilyen animés barátaim nincsenek, sajna. De én már ennek is örülök, mert egyedül holt biztos, hogy nem jutottam volna el oda :)

A jelmez annyira nem számít, kevesebb, mint a fele öltözik csak be az embereknek.

2014. ápr. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én évekkel ezelőtt még kijártam egyedül. Illetve valamikor az egyik napot barátokkal töltöttem, a másik napra nyugodtan kimentem egyedül. Mászkáltam a különféle programok között, vásárolgattam, elvoltam. :-) De mostanra sajnos lesüllyedt a színvonal és nem éri meg egyedül. :/ Nincsenek már olyan jó és változatos programok. Illetve a performance is rosszabbul teljesít.

Jelmez vagy nem jelmez: én egyszer sem öltöztem be, ami egyáltalán nem baj. Igazából KB ugyanannyian nem öltöznek be, mint ahányan beöltöznek. :D

25/F

2014. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha ismerkedös típus vagy és ott akarsz jegyet venni, akkor lesz idöd barátokat szerezni.Föleg ha egy nagyobb csoport áll a közeledben a sorba.Egyébként egyedül is voltam, úgy is jó volt, bár a végére soha nem voltam egyedül.

Ha csak a programok miatt mennél, akkor inkább az animecont javasolnám, ott valamivel jobbak és sok olyam program van, ahol

2014. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Haverok, buli, mondocon. Körülbelül. Voltam már pár conon, volt, hogy egyedül, volt, hogy volt társaságom. A kettő között ég és föld a különbség. Ha nincs társaságod a programok többsége élvezhetetlen. Hozok egy pédát: DDR. Ha nincsen kivel DDR-ezned, az szívás, hiszen két szőnyeg szokott lenni adott számnál. Valakivel igaz összekerülhetsz, de az nagyon gáz, mikor a melletted lévő úgy kapkodja a lábát, mint a géppuska én pedig ha egyszerre 2 nyilat látok meg már rosszul lépek.
2014. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

7.vagyok, bocs véletlenül elküldtem, szóval

Ahol megismerhetsz embereket, mert közösen kell csinálni valamit.

Kilógni meg nem fogsz.Mikor elöször mentem nagyobb társasággal, akkor én se voltam beöltözve, a többiek meg mind és úgy sem éreztem furának.

2014. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!