Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vehetem meg legolcsóbban...

Hol vehetem meg legolcsóbban Counter-Strike1.6-ot?

Figyelt kérdés

#Counter-Strike 1.6 #Steam #cs1.6 steam #eredeti cs1.6 #eredeti counter strike
2014. ápr. 21. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ncore-on
2014. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

#1: Steameset? Azt megnézném, inkább maradj csendben.


Kérdező: árgép.hu oda beírod és kész... Neten keress rá hogy Counter-Strike Antalogy...

2014. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én nem vágom ezt a steam dolgot... mi a fene az a steam?:D mire jó?:D régóta töltök le játékokat, amiket mások a steamről vesznek meg... és teljesen jól működik, még a multija is.. miez? vagy mire jó?
2014. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
steam... keress rá googleba... de amúgy egy kezelőfelület... Van belépési kódod meg felhasználód rá... És ezt az egész rendszert egy VAC nevű program védi, ami megakadályozza a csalásokat (nagyrészt). Tehát aki ksteames CS-t hazsnálnak, az eredeti játékon játszanak, és nem tudnak lehet vele csalni.
2014. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tessék: [link]


És a lényeg hogy a steames CS az eredeti, kóddal meg midnennel; nem pedig torrentes tört CS amit le lehet tötleni.

2014. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

jó, a legalitásában nem kételkedtem:D de engem nem győz meg.. maga a játék akkor nem különbözik...


amúgy azóta töltök le inkább, amióta adtam ki pénzt szar játékra:D szarért nem szeretek fizetni..

2014. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem különbözik, de a steameseknek nagyobb tekintéje van, mint a nonsteameseknek. Aki komolyan játszik vele, az megveszi, ennyi. Egy előnye van, hogy nehezebb vele csalni a VAC miatt, így a steamesek "Hihetőbbek". Mellesleg a steamen van chat funkció is, szóval jó kis dolog.
2014. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jah...

en meg a regi, klasszikus Jediacademy multin felnott nemzedek vagyok (vagyis 20 eves:D), ugyhogy nemigen jott le, hogy egy kulonosebben nem agytornasz jatekban (mesz es losz, vagy mesz es kaszabolsz) kell figyelmet szentelni a... hitelessegre:D

"Az en idomben" a hiteles emher nem csalt, a hiteltelen pedig csalt... elobbivel tisutessegesen parbajoztunk, utobbit meg levadasztuk, esetleg bannoltuk... de mindenkinek szive joga csalni szerintem

2014. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért akarom megvenni,mert elég jól játszom,és sokszor hiszik azt hogy csalok :S.Csak annyi a gond,hogy a steam-es meg az ns nem hallja egymást a cs beeépített hangchatjén.
2014. ápr. 28. 18:08
 10/11 Egy ork ***** válasza:
Ha elég jól játszol, ne publicozz, hanem mixelj!
2014. máj. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!