Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek még szűz vagyok?

Szerintetek még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy barátom nagyon szeretem de még nem feküdtem le vele.

Volt hogy feldugott nekem dolgokat de nem fájt pl pezsgős üveg de a kicsi, dem vérzett nem is éreztem semmit. De jo párazor csináltuk már.

Szerintetek ?

Normáris válaszokat! Akik nem itélnek el

15/L



2014. ápr. 22. 12:14
 1/4 anonim válasza:

igen hiszen még nem csinaltad ugyan azt a pasidal mint a pezsgosuveggel :)

de uveggel szerintem ne nagyon csinaljatok ugyanis nem tul higénikus és nem lenne tul jo ha osszetorne. :)

mindenképpen te még szuz vagy és hagyd abba a pezsgosuveggel

2014. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt orvosilag kellene megvizsgálni, mert a pezsgősüveg okozhatott deflorációt, és akkor anatómiailag nem vagy szűz. Az ilyet nevezte a népnyelv valamikor szűzk..vának.
2014. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anatómiailag nem vagy szűz, mert a szűzhártyád már nincs meg. A szüzesség inkább azt jelenti, hogy szexeltél e már, vagyis járt benned pénisz, ami ugye még nem történt meg, tehát ilyen értelemben az vagy.
2014. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve még 13 éves voltál. Melyik a kamu?

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Hamis információk miatt kitiltanak az oldalról (felhasználók szándékos megtévesztése), tudod-e ?

2014. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!