Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szjg Cortez es Reni. Szerintet...

Szjg Cortez es Reni. Szerintetek milyen lehetett az a viharos ejszaka mikor reni corteznel aludt? Reszletesen irjatok le mennyirecsak tudjatok!

Figyelt kérdés
Szerintem lehet h nem perverz de mind1!!reszletesen amennyire csak lehetp!!!

#SzJG #viharos éjszaka #cortez meg reni
2014. ápr. 22. 14:39
 1/2 anonim válasza:
50%

8/2 187. Oldalán február 17. Péntek

Részletesen szeretnéd hogy kifejtsem de rövid leszek.

Reni és Cortez lefeküdtek.Reni nem részletezi ki mivel fiatalok is olvassák ezt a könyvet.Csak annyit ír,hogy ami akkor történt az csak 2 emberre tartozik Cortez-re és rá.

Amúgy én nem olvastam,sőt kifejezetten utálom ezt a könyvet csak az osztálytársaim olvassák aztán természetesen tudom,hogy éppen mi az aktuális történés.

2014. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elképzelésem szerint Cortez szemszögéből: Reni nálunk alszik ezt nem hiszem el.. Elmentem zuhanyozni majd kijöttem, boxerban és pólóban. Szóltam Reninek, hogy nyugodtan menjen ő is. Óh a perverz gondolataim. Azthiszem nem teszek vele semmi olyat,hiszen kitudja mi rosszat gondolna rólam. Ilyeneken gondolkoztam, eközben leültem nézni a TV-t,amire nem voltam képes koncentràlni. Ebben a pillanatban kijött Reni az én pólómban és bugyiban a fürdőből. Kiràzott a hideg tőle,majd megszólalt vékony hangon.

-Sajnálom,nem hoztam pizsamát.-

-Nem probléma.- Válaszoltam vigyorogva. Igyekeztem nem rosszra gondolni,de egyszerűen nem tudtam. Aztán hátradőltem a kanapéban eközben Reni felcsillanó szemmel közeledett lassan felém és megpuszilta az orrom,majd elkezdett csókolni. Először lassan,majd egyre gyorsabban. Vajon azt akarja? Gondolkodtam kicsit aztán dördött az ég egy hatalmasat. Reni rámtámaszkodva állt,de annyira megijedt,hogy rám esett. Az orrunk összeért majd kicsit visszább húzódott.

Nem akartam,hogy abbahagyja. Nagyon jó érzés volt,és így magamhoz húztam a fejét, visszacsókoltam hosszasan és szenvedélyesen. Közben a másik kezemmel öleltem. Aztán a pólóján keresztül elkezdtem simogatni a hátát,majd a combját. A másik kezemmel a haját kezdtem baszkurálni. Majd a derekam elkezdte fogdosni. Erre akaratlanul levettem róla a pólót. Kicsit megszeppenve nézett rám, de végül elmosolyodott és a mosolyát látva én is levettem magamról a pólót. Megöleltem és a fehérneműs meztelen felsőtestünk egymáshoz ért. Közben tovább csókoltuk egymást,majd elkezdtem nyalni a nyakát, és ő is az enyém. A hátát simítva kikapcsoltam a melltartóját és levettem róla,majd ismét csókoltuk egymást szenvedélyesen. Közben a melléhez tettem a kezem és elkezdtem óvatosan simítani majd gyengén megmarkoltam. Abbahagytam a csókolást,majd elindultam lefelé. Míg én a mellét kezdtem nyalni az ölembe kissé meglepődött fejet vágott. Gondolkodtam, hogy lehet kellemetlenül érzi magát,emiatt abbahagyom,de aztán ő is elkezdte simítani a hátam. Nagyon puha keze van,kirázott tőle a hideg. Továbbra is nyaltam a mellét,ami nagyon meleg volt. Majd ismételten csók következett.

Perverz módjára elkeztem a bugyijához nyúlni. Gondoltam lehet,ezt később megbánom. De nem tudtam uralkodni magamon. Levettem róla, majd hozzányúltam. Féltem a reakciójátó,de Reni láthatólag nagyon élvezte. Ennek nagyon örültem. Eközben ő is hozzámért alul,majd levette rólam a boxert. Megszeppenve folytattam a csókot és a fogdosást. Majd megpördültünk így ő került alúlra. Így telljesen meztelenül feküdtem az ő szintén meztelen testén. Összeért minden porcikánk.Majd feláltam és benyúltam a nadrágzsebembe és feltettem egy gumit. Ő addig a hatalmas szemeivel nézett engem. Rámosolyogtam,majd rámásztam és tovább csókoltuk egymást. Mielőtt meggondolatlanul cselekednék,odahajoltam a füléhez és megkérdeztem halkan.

-Biztos vagy benne?-

Megfogta két kézzel az arcom,és mélyen a szemembe nézett.

-Biztos-mondta halkan majd elmosolyodott. Láttam a szemében a csillogást. Vajon először csinálja? Majd az egyik kezemmel megszorítottam a kezét,a másikkal magamhoz öleltem és a végét betettem óvatosan,lassan. Reni felnyögött fájdalmasan. Egyből abbahagytam, és érdeklődve néztem rá,majd megkérdeztem-

-Reni jól vagy? Abbahagyjuk?- Felsóhajtott majd halkan kicsit nyöszörögve válaszolt.

-Bízom benned. Folytasd- Mosolyodott el és csókolt meg.

Én azt tettem, amit mondott. Beljebb toltam,szinte telljesen, majd szintén felnyögött,közben szorította a kezem, becsukott szemmel. Vérzett. Szóval neki most van az első alkalom. Egy kis ideig úgy maradtam,gondoltam nincs megszokva neki ez az érzés,majd odasúgtam neki.

-Nagyon fáj?- Kérdeztem ijedten,de nem válaszolt. Újra hozzászóltam.

-Reni.. Abbahagyjam?

-Már mondtam.... Bízom benned.-Majd megszorította a kezem, bólintott és elkezdtem óvatosan mozogni,közben megcsókoltam hosszasan. Látszólag egyre jobban élvezte, mivel ő is elkezdett kicsit mozogni. Majd kicsit gyorsabban rákezdtem, akkor megszorította a kezem. Jó érzéssel töltött el, hogy rámbízta magát,és megbízik bennem. Mikor már nagyon vigyorgott, én szorítottam meg a kezét és telljesen betettem. Felnyögött fájdalmasan, majd hatalmas levegőt vett és megöleltük egymást,majd elkezdtem mozogni, közben megcsókoltam hosszasan. Felemeltem az egyik lábát és úgy is elkezdtem mozogni benne. Elégedetten nyögdécselt,majd elkezdtem óvatosan a csiklóját fogdosni,aminek köszönhetően mégjobban beindult,és ezáltal helyet cseréltünk. Én kerültem alúlra és Reni került rám. Gyorsan mozgott, én meg hagytam magam. Hülye lennék nem azt tenni. Majd közelebb hajolt hozzám és halkan odaszólt nekem.

-Szeretlek- majd a hatalmas szemeivel nézett rám,én rámosolyogtam és én is odasúgtam neki.

-Ha tudnád, hogy én mennyivel jobban téged.

Majd még pár pózt kipróbáltunk, Reni összességében nagyon élvezte. Sosem láttam még ilyen őszintén elégedett arccal. A végén odajött mellém meztelen és ráfeküdt a karomra. Én megöleltem, majd elkezdtem gondolkodni. Vajon ő is úgy élvezte, mint én? Neki ugye nem fájt annyira? Aztán ránéztem Renire, de elaludt a karom között széles vigyorral. Most hogy így nézem sokkal aranyosabb az arca alvás közben mint gondoltam. Adtam a halántékára egy puszit majd én is álomba merültem.

2016. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!