Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segit? Mit jelent?

Valaki segit? Mit jelent?

Figyelt kérdés
Tavaly jártam egy fiúval. nagyon szerettem de élőben nem mertünk beszélni, csak kézfogás volt és ölelés. Aztán szakítottunk, nem volt valami kedves. Nagyon hiányzott, ha az érintését nem ismertem, de a virtuális társasága hiánya teljesen kikészített. (Ez csak a bevezetősztori volt, hogy mindenki rájöjjön, mekkora idióta vagyok.) Egyik éjjel nagyon különös álmom volt. Cipőboltban voltam anyummal, legjobb barátnőmmel es azzal a bizonyos fiúval. boltban volt előttem egy tükör, és most jön az a rész amie foglalkoztat. Láttam magam a tükörben, vörös volt az arcom, mintha brutálisan leégtem volna és rettentő kócos is voltam. Nagyon szomorú voltam, szembesültem azzal, hogy milyen szörnyen festek. Odajött egy eladó, és megkérdezte, hogy miben segíthet. A fiú ezt mondta (kissé idegesen): Nem tudom elmagyarázni neki, hogy mennyire gyönyörű! EZ mit jelent?

2014. ápr. 22. 17:50
 1/2 anonim válasza:
hogy jártatok ha nem mertetek beszélni? O_o amúgy szerintem ez azt jelenti h még mindig szeretitek egymást..:D
2014. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fb kapcsolat volt semmit nem ert. de decemberben ujra osszejottunk es meg mindig jarunk. mar merunk beszelni es mast is merunk.. nem kell egybol rosszra gondolni.. csoknal tobbre nem celozgatok.. vagy de?;)
2014. ápr. 26. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!