Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a lámpa sem...

Rekukaa kérdése:

Mit tegyek, ha a lámpa sem segít, sőt semmi sem használ a félelem ellen?

Figyelt kérdés

L/11

Minden este szinte félek,sőt még nappal is, ha egyedül vagyok itthon. Nappal általában, a csendtől, a hangoktól, és a szellemektől félek. Nappal könnyen elűzöm a félelmeimet úgy, hogy hangosan hallgatom a tv-t. DE MÉG ILYENKOR SEM MEREK ELMOZDULNI A SZOBÁMBÓL. Éjszaka-nappal mindig azt érzem, hogy valaki figyel, ezért nem alszom este. Én szeretem a sötétséget, szeretek sötétben aludni. De mostanában annyira félek, hogy a testvéremnél alszom, lámpával, macival, és a hasamon egy párnával, de ez sem segít. Testvéremmel szombaton vígjátékot néztünk (Horrora akadva 3. 4.)én nevettem rajta, mert amúgy tényleg vígjáték, és tudtam hoögy a szellemek csak kifestett emberek, de este félek tőlük, félek a halott 2 papámtól. Néha álmodok rosszat és olyankor annyira az álmomba ragadok, hogy alig tudok felkelni, és egy szó sem jön ki a torkomon pedig sikoltozom. Szerintetek ezzel már komolyan orvoshoz kell fordulni?


2014. ápr. 22. 10:46
 1/4 anonim válasza:
Nálam is volt ilyen időszak mikor sok "durva" filmet néztem .de egy idő után ez az időszak elmúlt ahogy nőttem . Mivel azt mondod sokszor vagy egyedül , én a te helyedbe beszereztem volna egy szobakutyát mert akkor nem arra gondolsz hogy egyedül vagy és ő megtöri a csendet
2014. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem kell pont kutyát csak azt mondom hogy egy házi kedvencet érdemes lenne beszerezni
2014. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van 2 kutyám. Az egyik egy palotapincsi de őt amikor elhoztuk már nem lehetett berakni a lakásba, mert ahonnan hoztuk ott koszos istállóba volt és moslékot adtak neki. :és mindent összepisilt :/ a másikmeg túl nagy.
2014. ápr. 22. 15:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg 2 kutya mellê már nem fér el egy harmadik
2014. ápr. 22. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!