Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit csinálna a helyemben?...

Ki mit csinálna a helyemben? (többi lent)

Figyelt kérdés
8 évig balettoztam, de meguntam, mert nem az én stílusom, és nagyon fárasztó is volt, de itt van helybe, és átkerültem volna egy másik csoportba, ahol mehettem volna külföldre is, minden évben máshova, de abbahagytam, a társaságból nem mindenkit kedvelek, de el vagyok mindenkivel ha kell... visszamenjek táncolni oda? vagy maradjak tovább hip-hoppon, amit most 2. éve csinálok, nagyon tetszik, a stílusom is, és tehetséges is vagyok benne, de mindig buszozni kell, és sosem versenyezhetek majd, és a társaságból is csak 2 emberrel vagyok jóba, és feszengve járok oda néha...? ti mit tennétek a helyemben?

2014. ápr. 22. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
meg szep h a balettet valasztanam :)
2014. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is a balettet választanám a helyedben! :)

De hallgass a szívedre:))

2014. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jól értem, hogy a balett mellett csak annyi a pozitívum, hogy minden évben máshova mehettél volna külföldre, de egyébként unod és tudod hogy nem a te stílusod, miközben a hip-hopot szereted? Ezek alapján egyértelmű, hogy az utóbbit kellene választanod, mert nagyon fontos, hogy szeresd és élvezd amit csinálsz, ha már önszántadból teszed.

de először is állíts fel magadnak egy fontossági sorrendet, mik azok az alapvető kérdések, amik alapján döntést akarsz hozni. Fontos, hogy tudj versenyezni? Fontos, hogy ne kelljen sokat utazni a próbákra? Fontos, hogy jól érezd magad tánc közben?


én a helyedben nem mennék vissza balettozni, nekem az számít, hogy jó szívvel gondoljak arra, amit a szabadidőmben csinálok.

2014. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!