Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetnék ez alapján tetováló?

Lehetnék ez alapján tetováló?

Figyelt kérdés
Nem az életcélom hogy tetováló legyek. Csak kíváncsi vagyok, hogy elég kézügyességem és kreativitásom lenne hozzá vagy sem. Maketteket építek és festek, valamint dolgokat modellezek le. Azonban a rajz nem az erősségem (tudok szépet rajzolni, de azért...).

2014. ápr. 22. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem egy próbát megér..
2014. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha "jó" a csuklód mozgása szerintem lehetsz.

Csak előtte tanulj meg profin rajzolni. Ha ez már megy akkor már bőrre is felviheted a kreativitásod. :D

2014. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SzilKa ***** válasza:

Hobbi célból felesleges lenne százezreket költened a felszerelésre (a vaterás 20ezres készlet kb semmit nem ér), másrészt évek alatt, rendszeres gyakorlással lehet csak profi módon űzni, amihez kevés az, hogy alkalmanként, hobbiból fabrikálsz a haverokra. A jó rajztudásnak pedig alapnak kéne lennie.

Szerintem :)


egy tetováló

2014. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!